Helena Vondráčková zdieľala na sociálnej sieti fotografie z hausbótu v Slapoch. Užívala si slnko, vodu a pokoj. Fanúšikov potešila fotkami v dvojdielnych plavkách. Treba povedať, že fotky sú naozaj dychberúce. Asi kde - kto bude s lupou hľadať, čo má a čo nemá na tele "spravené" a "umelé" a tiež špekulovať, čo všetko vylepšila technika, no Vondráčkovej to určite dobrú náladu nepokazí.

Helena Vondráčková s manželom Martinom Michalom.
Zdroj: archív Helena Vondráčková

Slovenský herec Jozef Vajda, ktorý sa tiež môže pochváliť vypracovaným a dobre udržiavaným telom neváhal. S humorom jemu vlastným poňal Vondráčkovej fotky ako výzvu a tiež zverejnil svoju fotku v plavkách.

„Keď som videl na Instagrame Helenu, tak som neodolal a toto je moja dovolenka,“ napísal komentár k záberu vo vode. Vyslúžil si, prirodzene ovácie.

Klobúk dole - za to, ako sa Jozef Vajda o seba stará a nedovolí, aby mu vybehlo pivné brucho. Je to športovec a dbá na zdravé jedlo. Už dávnejšie Šarmu povedal, že sa vyhýba bielemu cukru, ktorý považuje za jed. Nahrádza ho medom alebo v prípade koláčov hrozienkami či iným sladkým ovocím.

A čo sa týka diét? „Nedržím ich, lebo sú podľa mňa zbytočné. Zjem toľko, koľko som schopný vydať, a určite sa neprejedám,“ vysvetlil a priznal, že v zime občas zhreší aj ťažšími a mastnejšími jedlami.
Tie však s prehľadom spáli cvičením a pohybom. „Snažím sa dodržiavať lunárny kalendár a takisto každoročne podstupujem jarnú očistu organizmu. Potraviny ako vajcia či kurence nakupujem priamo u chovateľov, pretože chutia zaručene lepšie,“ dodal.

Ale poklona mu patrí aj za to, že nestráca zmysel pre humor. Uvidíme, či sa ešte niekto zo známych tvárí pridá.