Prvá premiéra bola v Bratislave, kam však veľa českých hostí nedorazilo. Nechcelo sa sem Vojtovi Dykovi, Jakubovi Prachařovi ani Lucke Bílej, ktorá k filmu naspievala titulnú pesničku. A predstaviteľ hlavnej mužskej roly, mladoženáč Jiří Lagnamejr, neprišiel dokonca ani na premiéru do Prahy. Zato ženská časť osadenstva, Petra Hřebíčková, Denisa Nesvačilová, si dupľu užívali. Rovnako ako slovenská herečka Radka Pavlovčíková, ktorej sa nelenilo na obe párty, aj keď má vo filme len malú roličku. 

Kam zmizli?

Do Prahy síce už Jakub a Vojta prišli, ale dlho sa nezdržali. A ani jeden si nepriviedol svoju polovičku. V Jakubovom prípade je to pochopiteľné, s Agátou je stále na nože. Dokonca sa čerstvo objavili správy, že tentorazu je ich rozchod definitívny. 

Vojtova Táňa by však Vojtov komediálny výkon iste ocenila. Lenže, ani on nemal záujem vziať do spoločnosti manželku. Mal iné plány. Na premiére sa zdržal iba chvíľu, aj s Jakubom sa totiž ponáhľali na futbal. Pritom taká Lucie Bílá by  s ním iste  rada strávila dlhší čas. Hoci mala so sebou aj svojho Radka, zo sexi Vojtu bola celá paf. 

Najzamilovanejší

Neukázali sa ani manželia Langmajerovci. Jiří Langmajer za seba poslal len svoju krásnu dcéru. Dorazil však čerstvo ženatý Libor Bouček s manželkou Gabrielou. Najzamilovanejšie však pôsobil režisér Petr Kolečko, ktorému sa po rozvode podarilo zbaliť krásnu modelku Anetu Vignerovú. Tá má na umelcov slabosť, pred Kolečkom chodila napríklad s Davidom Krausom.