Bývalá plavkyňa Barbora Richterová je (nateraz) poslednou ženou, ktorá Borisovi Kollárovi porodila dieťa. Spolu majú už 11-ročného syna Artura a v júli sa im narodil syn Aaron, ktorý sa tak stal 12. Borisovým dieťaťom! Dvojica sa spolu objavovala na spoločenských akciách a zdalo sa, že možno práve ona by multiotecka konečne mohla „skrotiť sobášom“. Miesto toho sa však strhla akási prestrelka o tom, aký je Kollár otec...

Len nedávno Borisa Kollára nafotil fotograf denníka Plus JEDEN DEŇ, ako z bratislavského letiska odlieta v spoločnosti novej blondínky. Ide o bývalú súťažiacu z relácie XFactor  Lauru Vizváryovú, ktorá je verejnosti známa nielen ako speváčka, ale aj ako podnikateľka v oblasti módy. A to zrejme spustilo reakciu Richterovej, ktorá na sociálnej sieti zanechala poriadne drsný odkaz.

Na snímke je Barbora Richterová, Boris Kollár, Alexander Rozin mladší
Zdroj: MATEJ KALINA

„Náš tatino sa pred pár mesiacmi rozhodol, že už nechce byť súčasťou nášho života, Aaronko bude mať o chvíľu 5 mesiacov a tatina má zatiaľ iba na papieri, nenašiel si čas na osobné stretnutie... Tento človek bol kedysi otec s veľkým O, poznám ho trinásť rokov, fakt pán. Bol to otec, čo staval hrady z piesku, jazdil s deťmi na bicykloch, bol na všetkých narodeninách a sfukoval sviečky, cez víkendy bol v lese na prechádzke, dovolenky, sviatky, školské vystúpenia a mnoho ďalšieho. Toto všetko bolo pred politikou. Ľudia sa menia, keď prídu k moci, k ´sláve´, tam to všetko ide do sra*iek. Je poľutovaniahodné, ako bol človek kedysi fakt super otec a dnes, keď mu napíšete, zavolaj prosím, na sekundu malému, má narodeniny, tak už nedokáže ani to urobiť. Škoda. Politika mení ľudí,“ nešetrila slovami kritiky Richterová na sociálnej sieti.