Konflikt pre zľavy

Netrvalo dlho a Kristína sa ocitla pod paľbou niektorých nespokojných fanúšičiek. Tie mame troch detí vyčítajú, že nie všetko, čo je vyrobené v Číne, je zlé.

Zľavy okrem toho oceňujú, pretože na rozdiel od mnohých prominentov majú hlbšie do vrecka a na dizajnové kúsky, v ktorých sa často  pretŕčajú, jednoducho nemajú peniaze. Za všetky kritičky sa ozvala manželka hokejistu Mariána Gáboríka Ivana.

„Influenceri, ktorí dávajú hejt, sú poväčšine jedinci, ktorí nemajú deti, nevedia, aké to je nákladné obliekať deti, ktoré rýchlo rastú, ako veľmi to ide do peňazí a táto 50% zľava takým rodinám pomôže nakúpiť možno aj kvalitnejšie oblečenie s výraznejšou zľavou, čiže o nejakom veľkom konzume by som tu nehovorila,“ ohradila sa Gáboríková a špeciálne si podala kritizujúcu Tormovú.

Išla však na to nepriamo a šalamúnsky jej naložila, pričom na ňu vytiahla skutočnú podpásovku.

„Najviac som sa zasmiala na tom, že sa k tomu vyjadrovala jedna influencerka, ktorá má deti a robí reklamu na detské oblečenie, ktoré je vyrobené v Číne, to bolo pre mňa nepochopiteľné,“ odpľula si Ivana narážajúc na to, že síce Tormová syčí na online zásielkový obchod, ale zároveň je tvárou veľkého módneho reťazca Lindex zo Švédska, ktorý má predajne aj u nás.

Čí chlieb ješ...

Nie je to farizejské? „Áno, mám šesť rokov priateľskú spoluprácu s Lindexom a veľmi si ju vážim a sledujem, ako sa pomaly hýbu dopredu v tom dobrom svetle. Ale nebláznite, tu ide o masovky šialeného rázu. Podporujete veľmi škaredé príbehy,“ ohradila sa Kristína s tým, že so škandinávskym predajcom nemá platenú spoluprácu a väčšinu toho, čo dostane, posúva ďalej.

„Či už do súťaží cez facebook, alebo posielam ľuďom, čo to potrebujú,“ odkazuje herečka a zdôrazňuje, že odmietla už niekoľko ponúk na spoluprácu s firmami, ktorým podľa nej ide o rýchloobrátkový predaj tovaru bez ohľadu na to, či to je ekologické a v súlade s trvalo udržateľným rozvojom.

Gáboríková v obrane pokračovala. „Sú rôzne pohľady na túto tému, ale myslím si, že ľudia teraz nebudú bezhlavo nakupovať, pretože na to v dnešnej dobe ani nie sú peniaze a zľava môže mnohým pomôcť. Toľko môj názor na túto tému a pozdravujem všetkých hejterov, ktorí vodu kážu a víno pijú,“ srdila sa sexi mamička trojmesačnej dcéry Belly.

Tormová na jej slová odmietla reagovať, len poznamenala, že ich zachytila a považuje Ivaninu obhajobu za čudnú.

 „Priala by som si, aby mali influenceri, ktorí od šťastia, že ich followeri idú zagabať zase túto planétu miliónmi kúskov oblečenia, aby mali tú silu (napriek dobrému zárobku, ktorý sa vždy veľmi zíde), odmietnuť takúto spoluprácu. Neverím, že v dobe, kedy sa tu toľko ľudí snaží ´robiť reklamu´ ekologickejšiemu fungovaniu, kedy celý svet bije na poplach, kedy sa rútime do strašnej r*t*,“ dodala Kristína.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.