Keď po Novom roku prekvapil Felix Slováček fotkou na lyžiach, naznačil, že Dádu nechal doma v pražskej vile. „Novoročný relax v Alpách som potreboval ako soľ,“ napísal, čo vyvolalo špekulácie, že útek na hory môže byť predzvesť ďalšieho odlúčenia. Najmä keď Dagmar Patrasová českým médiám priznala, že jednoducho zmizol z domu, nepovedal jej ani slovo a to, že lyžuje, sa dozvedela od známych.

Zase v ruji?

Princezná Xénia však o muža naozaj stojí. Hoci sa viackrát pre jeho nevery vyhrážala rozvodom a raz žiadosť naozaj podala, nakoniec mu vždy odpustila. „Uvedomila som si, že manžel nebude neustále tým jeleňom v ruji,“ vysvetlila to denníku Blesk.

Veľkorysosť sa vyplatila a Felix sa po rozchode s milenkou Gelemovou nielenže vrátil domov, ale konečne sa k nej správa s láskou. Minulý týždeň si spoločne vyrazili na vernisáž, kde si ho Dáda pyšne viedla popod pazuchy. A saxofonista sa nebránil. Hoci inokedy sa bez servítky urážali, teraz boli ako hrdličky. Zdá sa, že napokon sa vrátil k svojej lani so všetkým, čo k tomu patrí. Koniec koncov, obaja vždy radi zdôrazňovali, že sex a erotika sú v ich manželstve silné spojivo.