Medzi tými, ktorí v nedeľu večer žrebovali výhercov očkovacej lotérie bol aj herec Vlado Kobielsky. V priamom prenose na RTVS vytiahol z obrieho osudia Viktora z Topoľčian, ktorý pomerne vlažne, akoby so samozrejmosťou prijal stotisícovú výhru. 

Oslavoval narodeniny

V rámci úvodného rozhovoru s moderátormi Verou Wisterovou a Marcelom Forgáčom sa verejnosť dozvedela aj to, ako to vyzerá s očkovaním v rodine herca. "Päťdesiat na päťdesiat," povedal Kobielsky. On sám patrí k zaočkovanej polovici rodiny, urobil tak rád. Zaočkovanému sa rozhodne s lepším pocitom bezpečia nakrúca. Vakcínou sa chránia aj jeho dve staršie deti, zaočkovali sa hneď ako to bolo možné. "Starší syn má sedemnásť práve dnes," pridal milú zaujímavosť a dodal, že žrebovanie jeho syn zrejme nepozerá.

Vianoce bez detí

Plnú začkovanosť rodiny hlásila v priamom prenose jeho kolegyňa, Lujza Garajová Schrameková, ktorá potešila stotisícovou sumou Jarmilu zo Suchého. Herečka a stand-up komička prezradila, že pred rokom trávila s manželom Vianoce bez detí, pretože manžel bol pozitívny na kovid. Už to nechcú zažiť a tak sú zaočkovaní všetci - aj jej dvanásťročý syn. Rovnako aj jej mama, pretože keď vytiahla z osudia lístok s menom výhercu, podotkla: "Mami, nie si to ty..."  Peniaze išli Jarmile zo Suchého.