Bez limitu

Jasmina sa na tému financií zaklebetila s jednou zo svojich fanúšičiek na sociálnej sieti. Tej nedalo spať, ako to má hviezda šou Česko Slovensko má talent s porciovaním zárobkov, ktoré pod jednu strechu zvláča ona i Rytmus.

“Myslíš tvoje peniaze sú naše peniaze a moje peniaze sú moje peniaze?” začala s dávkou humoru komentovať otázku Jasmina, ktorá podotka, že síce sranduje, ale trochu pravdy na tom je.

Kráske sa následne rozviazal jazyk a nechala verejnosť nahliadnuť do svojho finančného sveta s Patrikom.

“My máme každý svoj účet a mne dal muž kartu aj od jedného z jeho účtov – na priloženie do 20 eur,” dodala, že s tým limitom síce sranduje, ale s plastovým vynálezom, ktorý dokáže zabezpečiť bezstarostnosť, vraj narába s rozumom.

“Využívam ju minimálne, som finančne nezávislá,” zaklopala si na drevo a poďakovali Bohu. Ten však nie je všetko, a tak sa rýchlo vrátila do reality a pochválila toho najbližšieho. “Rovnako však som ale aj vďačná za muža, ktorý sa dokáže a chce o nás s láskou starať,” zasipela romantické klišé Vrbovská.

Byť nezávislý

Jasmina ďalej poskytla dôvod, prečo by tento model mal byť úspešný a nasledovaniahodný.

“Ja som teda za to, aby každý vo vzťahu bol finančne nezávislý od toho druhého, ale aby bol spoľah na chlapa a aby žena nebola pijavica. Áno, povedala som to rovno,” zdôraznila moderátorka, ktorá zrejme ohŕňa nosom nad ženami, ktoré sa nechávajú chlapmi vydržiavať, prípadne sú neschopné zarobiť si aspoň na vlastnú kávu.

Ako kráska dodala, pre manželstvo, kde nie sú hádky pre peniaze, platí jednoduchá rada.

“Na záver  poviem, že fakt je skvelé, keď jednoducho obaja niečo robia a majú zdroj financií a nikto nežije na úkor druhého. Viete si spoločne viac dopriať, investovať,” vymenúva Alagič Vrbovská, ktorá v tomto smere nie je pozadu a zdatne sa realizuje.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.