Viktor a Adela Vinczeovci chcú žiť ekologicky, v súlade s prírodou tak, aby jej čo najmenej ubližovali a rád edukuje aj svoje okolie a fanúšikov na sociálnej sieti.

 

Nedávno napíklad upozornil na to, že stále nevieme separovať. Vyfotil sa pri balíkoch so zlisovaným plastovým obsahom zo žltých kontajnerov na plasty a poznamenal: "Televízory, tehly, telá mŕtvych zvierat, dokonca sexuálne pomôcky aj ostré náboje. To všetko už v balíkoch našli pracovníci firmy General Plastic, najväčšieho slovenského recyklátora PET fliaš. Nielen, že po rokoch osvety triedime ako mamľasi, ale mnoho z nás na to stále kašle úplne. Na Slovensku sa ročne vyrobí asi 30 tisíc ton PETiek, dvaja najväčší recyklátori spätne vykúpia len asi 12 tisíc ton. Teda ani nie polovicu. 400 miliónov fliaš každý rok bez hanby vyhodíme do zmesového odpadu". 

Viktor a Adela nechýbali ani na nedávnej SuperStar párty, ktorú uposriadala TV Markíza na propagáciu ďalšej série speváckej šou. Pozornosť pútal tričkom s nápisom, s ktorým by sa stotožnil asi každý.  Spolu s kresbou však dostal výrok celkom iný zmysel. 

FOTO TRIČKA NÁJDETE VO FOTOGALÉRII + FOTOGRAFIE ZNÁMYCH TVÁRÍ, KTORÉ SA TIEŽ PARÁDNE NAHODILI NA PÁRTY.