Maštalír, ktorý je plodom lásky mechanika a učiteľky, si svoje súkromie svedomito stráži a vytiahnuť z neho nejakú bližšiu informáciu je prácou pre vedca. No zhovorčivejšia nie je ani jeho láska Kristína, ktorá zrejme po zaškolení vedela, ako reagovať.

“Ďakujem veľmi pekne za váš záujem, ste milý, ale nebudeme sa k tomu vyjadrovať," povedala Šarmu milým hlasom a rozlúčila sa. Informáciu, že skutočne porodila, nepoprela.

Keď pred pár mesiacmi prasklo, že Kristína je v druhom stave, povrávalo sa, že pod srdcom nosí dievčatko. Ak je tomu skutočne tak, na umelca doma čaká babinec.

Únava i radosť

Štátna úradníčka, ktorá pochádza z Banskej Bystrice, totiž 24. júla 2019 nášmu hereckému esu porodila dcérku Emmu. Princezná tak má súrodenca a hrdí rodičia dvojnásobnú radosť. Samozrejme, keď sa budú krútiť okolo páriku dcér, pribudnú i starosti. Napríklad viac únavy, ktorú Tomáš v rozhovore pre Život spomenul.

„Dcéra pre mňa znamená to, čo dieťa pre každého človeka, myslím si. Nedá sa o to deliť s ľuďmi, ktorí nemajú tú skúsenosť, ktorí doteraz neboli rodičmi. To človek naozaj pochopí a dokáže precítiť, až keď sa rodičom stane. Tí, čo sú už rodičmi, rozumejú tomu, čo hovorím,“ priznal v minulosti hrdý otec, pre ktorého sa dcéra stala zmyslom života.

Tá silná emócia je podľa neho nepredstaviteľná. „To sa nedá opísať, kým sa vám to v živote nestane,“ dodal Maštalír, ktorý v práci zatiahol brzdu a chce sa viac venovať svojej rozšírenej rodinke.