Erik Hilár Lakatošovie, ktorý v roku 2006 vyhral druhú sériu reality šou VyVolení, baví ľudí dodnes. Zdá sa, že jeho žartíky a teatrálne výstupy ľudí nezunovali. Zaznamenal totiž obrovský úspech na sociálnej sieti TikTok, ktorá sa aj v našich končinách dostáva do popredia. Za krátky čas nazbieral, aj na jeho prekvapenie, takmer 17 000 fanúšikov.

„TikTok som vôbec nepoznal, no mám kamarátku Alicu, ktorá ho používala a stále ma volala, aby som s ňou robil videá. Hovoril som jej, aby mi dala pokoj, že mne sa nechce ukazovať. Po čase som sa s tým však začal hrať a zavesil som tam prvé video s pesničkou Každý deň je zo mňa iná žena. Ľuďom sa to páčilo, a tak tam teraz prispievam z času na čas,“ vysvetlil nám.

Privyrába si tým? „Nie, nie, ja nie som nikde zaregistrovaný, aby som na tom zarábal. Robím to len z dlhej chvíle, keď mám čas. Baví ma to, lebo sú tam tie staršie pesničky, ktoré mám rád, lebo som na nich vyrastal. Vôbec mi nenapadlo, že bude na to reagovať toľko ľudí,“ priznal.

Víťaza reality šou najviac zamestnáva práca redaktora v online internetovej televízii, ktorú počas pandémie musel takmer opustiť, chýbali totiž peniaze. „Chcel som odísť preč, lebo sme nedostali grant a všetky naše peniaze išli na tvorbu reportáží. Našťastie sa to zlepšilo a momentálne žijeme z reklám na našom webe či na Youtube,“ dodal Erik, ktorý sa konečne živí tým, čo ho baví najviac.

Aktuálne FOTO Erika nájdete TU >>>

FOTO Erika z Vyvolených nájdete TU >>>

Šteklivé FOTO Erika, keď sa zvykol prezliekať za ženu nájdete TU >>>

Ak chcete vidieť, ako Erik býva a žije, hľadajte TU >>>