Pomáhať treba a keď ide o malých pacientov s chorým srdcom, herci, moderátori či speváci neváhajú a dobrú vec podporia. Hoci si väčšina z nich svoje súkromie stráži ako oko v hlave, pre kalendár Nadácie Detského kardiocentra urobili výnimku a „namočili“ do toho aj svoje ratolesti.

Občas bojovala

Pred objektívom dokonca zapózovali aj deti Nely Pociskovej a Filipa Tůmu, ktorých si dvojica stráži ako oko v hlave. Takisto svoje rozkošné dvojičky ukázal aj spevák Peter Cmorík, ktorý je na svojich dvoch chlapcov náležite pyšný a svojej polovičke je očividne veľkou pomocou. O krásne fotky sa už tradične postarala fotografka a 1. vicemiss z roku 1998 Jana Keketi, ktorá priznala, že fotenie so známymi rodinkami bolo zábavné, no na druhej strane aj poriadne náročné.

VIDEO plné celebrít: Tůma a Pocisková ukázali deti, Cmorík dvojičky a Bekr? To musíte vidieť!
 

  

„Musím skonštatovať, že to bol pekný kolotoč. Niektorí boli prekvapivo pohodoví, pár fotení išlo vyslovene ľavou zadnou, hlavne tam, kde bolo len jedno dieťa. Ale aby som to nemala také jednoduché, niektoré boli veľmi náročné. Bojovali sme s náladami detí, časovým harmonogramom osobností, počasím či zimou. Pár záberov som musela postprodukčne dosť kombinovať,“ dodala s úsmevom fotografka.

Ako to na fotení prebiehalo si môžete pozrieť v priloženom videu, kde nie je rozhodne núdza o zábavné momenty...

·         Celebritná vizážistka Lucid: Prehovorila o svojej interrupcii!

·         Známa herečka prebrala svojej kolegyni manžela: A neuveríte, čo sa POTOM udialo!

·         FOTO: Kde sa podela krásna Madonna? Zo speváčky sa stal strašiak do maku!

·         Šéfka policajnej akadémie Lucia Kurilovská otvorila svoju 13. komnatu plnú bolesti

·         EXKLUZÍVNE: Martina Schindlerová po rokoch prehovorila! O láske a aj o rozvode. Tvrdí, že láska je slepá...