Tvár obľúbeného speváka vyzerá naozaj desivo. Prvé, čo vám napadne je, že sa s niekým pobil. To, ako prišiel k škaredému úrazu, však vysvetľuje celkom inak. Petr Janda (77) ponúkol verziu, ktorá vyvracia akékoľvek násilie alebo nebodaj poalkoholový úraz. „Čo vám budem hovoriť. Bojoval som s tým teroristom, ako keby mi išlo o život. Pri poslednom kopanci, ktorý som mu dal, som počul ranu a potom som sa zobudil. Pri nohách našej postele,“ napísal spevák na sociálnej sieti k fotografii s fialovým pravým okom a nabitým nosom. Lekársku pomoc nevyhľadal, a aby všetkým dokázal, že je naozaj v kondícii a nikto mu nepolámal aj rebrá, pochválil sa ešte aj videom (video nájdete na konci článku).

Petr Janda vyľakal fanúšikov.
Petr Janda vyľakal fanúšikov.
Zdroj: instagram

Nepresvedčil

Mnohých fanúšikov veľmi svojou verziou nepresvedčil: „Peter, prajem vám, aby ste sa dali dohromady. Poznám to, ale môj terorista sa vtedy volal Rum,“ napísal jeden. Ďalší sa pridal: „Snáď to nebol Hustopečský terorista (burčiak). V sobotu na Hustopečských slávnostiach ste bol skvelý. Prajem skoré uzdravenie.“ Spevák dostal aj radu, ako zmierniť opuch obkladmi s čiernym čajom a ktosi sa dokonca chcel pobiť s tým, kto udrel speváka. Zlatým klincom je komentár: „Pozerám, manželka sa nekašle. Ale inak dobrý príbeh.“

Anketa
Veríte verzii rockera o páde z postele vo sne?
  • 10%
  • 90%

Petr Janda žije s o štyridsať rokov mladšou manželkou Alicou, ktorá mu porodila dve deti. Minulý rok priznal, že by chcela ešte ďalšie dieťa, on sa ale už na plodenie necíti.