Umelkyňa sa ni­kdy netajila tým, že je tuhá fajčiarka. Všetko zmenila jediná noc, keď jej išlo o život. Keď sa so skupinou turistov, ktorých sprevádzala v Nepále, ubytovala v hoteli, náhle jej prišlo zle. Príčinou bola pľúcna embólia! Po hrozivom zážitku sa rozhodla počúvnuť rady lekárov, šetriť sa a odhodiť cigarety. Vydržalo jej to dodnes. Prispel k tomu zrejme aj kovid, ktorým sa nakazila po návrate na Slovensko.

Zostanem nefajčiar

Obľúbený zlozvyk jej však veľmi chýba a svedčí o tom aj video, o ktoré sa podelila na sociálnych sieťach. Vďaka kamarátke, ktorá je fajčiarka, si totiž hneď po skončení karantény užila aspoň druhotný nikotín. Jej úsmev hovorí za všetko. „Tak aspoň takto… cigareta na staré kolená,“ okomentovala to hudobníčka. Keď sa jej fanúšikovia pýtali, prečo sa po 20 rokoch rozhodla skoncovať s fajčením, reagovala jednoznačne: „Najprv pre embóliu, potom pre kovid a určite sa časom nájde niečo ďalšie, prečo ešte ostanem nefajčiar.“

Zatiaľ túžbu po nikotíne zajedá. „Ide ma rozhodiť od nervov, ale držím sa. Žeriem jak prasa,“ bez servítky pred časom Šarmu prezradila návod, ako bojovať so závislosťou.

Neuveriteľná premena Nvotovej, FOTO hľadajte TU >>>

FOTO z exotickej dovolenky si pozrite TU >>>

Bez cigaretky to nejde! FOTO hľadajte TU >>>

Pozrite, ako vyrástol Nvotovej syn, FOTO nájdete TU >>>