Fanúšikovia módy si prišli v utorok večer v Prahe na svoje. Prestížna modelingová súťaž s dlhoročnou tradícia po veľkom finále ohlásila víťaza v mužskej a ženskej kategórii. Kým sa tak stalo, pozvaní hostia si vychutnali program, ktorého súčasťou bol aj spevák Adam Pavlovčin.

Ale kto by čakal, že bude iba spievať, ako sa na víťaza SuperStar „sluší a patrí“, bol by na omyle. Adam si totiž nechal v rukách mikrofón aj po odspievaní a v plynulej angličtine slávnostný večer aj odmoderoval. Išlo mu to veľmi prirodzene a dokonca sa mu sem tam podaril aj príjemný vtip.

Napríklad, keď spomínal, aké osobnosti sa už na mieste konania finále, v nádhernej Španielskej sále Pražského hradu, nachádzali: „Toto majestátne miesto dal postaviť vládca Rudolf II. ešte v 17. storočí a od tých čias už hostilo množstvo velikánov ako napríklad Dalajlámu, Madeleine Albright, Václava Havla a... nás.“

Víťazmi sa stali - za ženy MAJDA JOHN PETER z Južného Sudánu a za mužov SERGI SHAN zo Španielska. Obaja si už ako víťazi vyšli na prehliadkové mólo posledný raz aj za potlesku všetkých prítomných. Pre Majdu to ale boli príliš silné emócie, ktoré takmer neustála. Pozrite si video.

KTORÉ HVIEZDY ŠOUBIZNISU SI FINÁLE NENECHALI UJSŤ NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII <<<