Katka Knechtová a hudobník Edo Klena sa spojili aby pripomenuli tragické prvé výročie vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. 

Prešovský hudobník pieseň Milión eur napísal krátko po vražde vo februári 2018 a teraz, k smutnému výročiu spolu so skupinou Klenoty a Katkou Knechtovou nahral jej novú podobu, spolu s videoklipom.

"Symbolicky som chcel, aby pieseň spievali žena a muž. Za všetky matky a otcov, ktorým sa to môže stať, ak ich dcéry alebo synovia skrížia cestu 'vyšším záujmom'. Katku som si želal, lebo som ju tam skrátka počul. Veľmi ma potešilo, že bez zdráhania sa do toho išla, napriek tomu, že sa pohybujeme na celkom iných hudobných poschodiach," povedal Edo Klena pre portál hudba.sk. Katka Knechtová povedala, že ani na chvíľu nezaváhala, aj preto, že kvôli povinnostiam nemohla byť na protestoch. 

Zo slov piesne mrazí: "Mráz za oknom... február 2018, milión na drevo... Zapálim sviečku na okne, kto sedí v suchu, ten nezmokne. Kto nehasí, ten sa nespáli, taký nám odkaz nechali. Sú takí, ktorých nekúpiš, nie je ich veľa, ale sú - martýri v každom storočí, ktorí to za nás odnesú..."