Victoriu Beckham len tak niečo nedojme. Zakladá si na svojej studenej namyslenej kráse bez emócií. Najmä keď jej je fakt čo závidieť. Minulosť popovej hviezdičky, hoci slávnej, ale aj obsmievanej kapely, sa jej dávno netýka.

Podporiť ju zase prišla celá rodina.
Zdroj: Instagram Victoria Beckham

A nielen preto, že sa vydala za futbalovú hviezdu Davida Beckhama.
Vicki však nestačilo ťažiť len z postavenia prominentnej manželky. Tvrdo pracovala a dokázala, že je viac než kráskou, ktorá sa vie pekne obliecť, ale má neodškriepiteľné nadanie ako módna návrhárka. Podnikavé dievča to dokázalo dobre speňažiť a vybudovať vlastnú prestížnu značku. A vlani siahla až na pomyselný vrchol, keď svoje šaty predviedla na parížskom týždni módy. Boli určené práve na túto jar, a ak na to máte, môžete si ich kúpiť.

Jej tvorbu rešpektujú najväčšie módne autority.
Zdroj: Instagram Victoria Beckham

Prečo som plakala

Beckham sa v parížskom programe objavila aj tento rok s jesennou kolekciou. Určite bola pokojnejšia než vlani. Na jeseň totiž mala veľké nervy, pretože so svojou kolekciou jar/leto 2023 debutovala pred davom odborníkov, fanúšikov, priateľov a rodiny. Vraj práve prítomnosť jej blízkych spôsobila, že sa dopustila niečoho nevídaného – na verejnosti sa ľadová kráska rozplakala od dojatia.

„Plánovala som, že vyjdem von a nechám sa odfotiť veľmi cool. Keď som však uvidela môjho manžela a moje deti, ktorí ma tak veľmi podporujú, niečo sa vo mne zlomilo. Bola som veľmi, veľmi šťastná,“ vysvetlila matka štyroch detí slzy a dodala, že veľké emócie prežívala aj preto, že mať módnu šou v Paríži bol jej najväčší sen a veľmi veľa to pre ňu znamenalo.

Príbuzná Jacqueline Kennedyovej

Nepochybujeme, že ani teraz nesklamala. Pre najnovšie modely sa čiastočne inšpirovala kultovým filmom Grey Gardens o dvoch extravagantných príbuzných Jacqueline Kennedyovej. Vraj preto, že miluje bohatú paletu farieb a excentrický štýl, čo bolo pre ne a ich šatník typické.

Drew ako tvár tohtoročnej kolekcie.
Zdroj: Instagram Victoria Beckham

Hlavnú hrdinku Edith Bouvier Beale, okrem iného americkú modelku, si v snímke zahrala Drew Barrymore, ktorá za výkon dostala Zlatý glóbus. Práve jej slávu využila Victoria aj pri propagácii najnovšej kolekcie. A herečka netají, ako si to váži. „Neviem sa dostatočne poďakovať Victorii za to, že ma požiadala o opätovné vzdanie pocty milovanej Edith Beale na jej módnej prehliadke, ktorá bola čiastočne inšpirovaná Grey Garden,“ vyznala sa.