Keď stratíme niekoho blízkeho, často sa nám v myšlienkach vybavia momenty, pri ktorých máme pocit, že sme niečo zanedbali alebo sme mohli urobiť viac, byť vo väčšom kontakte. Veľmi presne a silne to vyjadril nedávno spevák Juraj Zaujec, ktorému vzal COVID mamu a rozlúčil sa v ten deň aj s babkou. "Mami prepáč. Že som ti niekedy nezdvihol telefón. Prepáč, že som ti niekedy povedal, že teraz nemám čas, lebo niečo ukrutne dôležité riešim. Prepáč, že som neprišiel za tebou vždy keď som mal chvíľu voľno," napísal na sociálnej sieti.


Veroniku tiež zasiahla ťažká strata - zomrel jej milovaný dedko. A rovnako pripomenula všetkým, aby myseli na kontakt s tými, ktorých máme radi, kým to ide: ,,Kamaráti, ak máte ešte starých rodičov, buďte za to nesmierne vďační, a ozvite sa im. Môj 90-ročný starý otec dnes odišiel. Nech mu je dobre,“ napísala na svojom instagrame a pripojila aj fotografiu.

Rana prišla potom, ako sa tešila z premiéry svojej relácie Silná zostava, ktorú moderuje a v ktorej bude rozoberať hoúce témy spoločnosti z pohľadu žien.