Za svadbu Lely Ceterovej a Karlosa Vémolu by sa nemusela hanbiť Paris Hilton, či naši Mojsejovci v hviezdnych časoch. Zápasník MMA prichystal svojej žene nezabudnuteľný deň. Svadbu na Vltave neďaleko Karlovho mosta, oddávajúceho, ktorým bol populárny herec Jiří Krampol, pompéznu hostinu, no hlavne búrlivú svadobnú noc. Kasal sa, že po nej bude jeho vyvolená zaručene zase " v tom"!

Nevesta krátko pred sobášom.
Zdroj: Instagram Lela Ceterová

Kráľovská svadba

Slovenská modelka svoj veľký deň nepodcenila. Týždeň pred sobášom navštívila obľúbený salón krásy, aby ju tu ešte viac skrášlili. Hoci už má tri deti a sex hrá v ich vzťahu s Karlosom významnú rolu, vydávala sa v panenskej bielej. Neopomenula ani zvyk, že nevesta musí mať na sebe niečo modré. Ona si vybrala podväzkový pás, ktorý so sexi korzetom určite ženícha rozpálil. Pri jeho vitalite je predsavzatie splodiť Lele tretie dieťa iste už splnené.

Ak sa to fakt podarí, snáď sa nezopakuje dráma, keď sa krátko po pôrode syna rodičia rozhádali. Obviňovali sa z nevery, chamtivosti aj z domáceho násilia. Ich vášnivých sporov boli vtedy plné médiá. Rovnako ako následného zmierenia sa, keď vraj predsa len zistili, že sú pre seba tí praví. Za minulosťou spravili hrubú čiaru a zase si hrkútali ako hrdličky. A teraz svoju lásku spečatili manželským sľubom. Vraj to už naozaj bude navždy...