Pre farmárskych semifinalistov si Evelyn pripravila na posledný regulárny deň na Farme jedno veľké prekvapenie - je ním legendárny MMA zápasník Attila Végh. Na Farmu príde tak ako sa patrí - vyslovene farmárskym spôsobom. Zašoféruje si na traktore.

Attilovou úlohou je rozptýliť farmárov pred ťažkým bojom o postup do finále, ale takisto vyskúšať ich fyzickú zdatnosť.  Je to síce tvrdý chlapík, ktorý budí rešpekt svojimi proporciami tela, ale Farmári sa presvedčia, že strach z neho rozhodne mať nemusia. Naopak, jeho návštevu si stopercentne užijú. Attila je fanúšikom Farmy a nenechá si ujsť príležitosť aby im povedal, ako ich vidí oko diváka. Nebude núdza o humorné hlášky.

Pretláčanie rukou

Hlavným dôvodom Attilovej návštevy je zmerať si sily s Farmármi v pretláčaní rukou proti mužom a v počte klikov so ženami.

Ženské farmárky budú musieť "klikovať", a ak bude chcieť Attila nad nimi vyhrať, bude musieť urobiť trojnásobok klikov. Kto by si myslel, že Farmári nemajú proti tomuto bojovníkovi šancu, bude dnes večer prekvapený.

Ženy ukázali, ako dokážu klikovať.
Zdroj: TV Markíza

Mnohí z nich sa natoľko namotivovali, že ani samotný Attila na nich nestačil. A aby toho súperenia nebolo málo, tak si Farmári tipovali, či bude úspešnejší Attila alebo jeho farmársky súper.

Prezradíme, že v tipovaní bude najlepšou hráčkou Anička. Medzi Farmármi to vyvolá veľké pobavenie, pretože sa ukáže, čo si myslia o svojej  fyzickej zdatnosti. Kto bude úspešnejší v pretláčaní rukou, a či prekoná žena Attilu v klikovaní si môžete pozrieť už dnes večer vrámci posledného farmárskeho dňa na TV Markíza.

Rada na koniec

Na konci návštevy dá Attila farmárom radu ako vybojovať víťazstvo: „Všetko je len v hlave. Hlava je deväťdesiat percent víťazstva.“ Všetkým bude držať palce, lebo sú už len kúsok od finále a poprial im nech vyhrá ten najsilnejší.