Tohtoročný galavečer poňali jeho tvorcovia trochu uleteno - už v úvode zahrali moderátor Michal Hudák a Sajfa, sediaci v hľadisku konfliktnú scénku, ktorá sa mala tváriť ako improvizácia. Výsledkom bolo, že Matej Cifra čiastočne moderoval večer tiež.

OTO 2019: Viktor Vincze to nevydržal a využil situáciu. Urobil to Adele opäť!

Hudák sa snažil rozprúdiť zábavu aj tým, keď vytiahol z publika Mariannu Ďurianovú s tým, že ona je predsa parketový lev a prinútil ju tancovať v uličke medzi divákmi. V momente, keď mal Sväťo Malachovský odovzdať cenu pre speváčku a povedal, že bol raz s jednou z nominovaných v aute, technici vypli svetlo. Michal Hudák nabádal ľudí, aby v tejto "nečakanej" situácii výpadku energie svietili mobilmi, a tak si pesničkárka Sima Martausová vyšla na pódium prakticky potme. Pár sekúnd potom sa v sále rozsvietilo.

S rozpakmi sa diváci pozerali aj na Patrika Hermana a Kristínu Kovešovú so zvláštnymi náhubkami, a sado maso bičíkom na pódiu. 

OTO 2019: Adela sa pochválila vylepšením, Junior sa navážal do Vinczeho, Ďurianová musela...

Divákov čakala aj zvláštna scénka s maskami na tvárach.
Divákov čakala aj zvláštna scénka s maskami na tvárach.
Zdroj: RTVS

Baby boom

Tento ročník bol rozhodne zaujímavý aj tým, že v sále aj na pódiu sa objavilo viacero tehotných známych tvárí - Kristína Tormová a Jasmina Alagič odovzdávali cenu, v hľadisku sedela vo vysokom štádiu tehotenstva herečka Mary Bartalos či markizácka moderátorka Lenka Debnárová. Mihli sa tam ešte minimálne dve dámy s bruškom. 

REKORD OTO 2019: Toľko rozparkov, nohavíc a tehotných na červenom koberci ešte nebolo

Outfity všetkého druhu

Aj oblečenie poňali tentokrát mnohé dámy svojsky -  ako každý rok, objavili sa síce aj cukríkové princezné či smutné čierne "vdovy",  kvetinkové outfity aj nudné a dokonca aj neforemné modely.

Michaela Čobejová bola neprehliadnuteľná v lesklom asymetrickom tope a bielej sukni s volánikom. Či to bol šťastný výber je otázka vkusu.
Michaela Čobejová bola neprehliadnuteľná v lesklom asymetrickom tope a bielej sukni s volánikom. Či to bol šťastný výber je otázka vkusu.
Zdroj: Robo Hubač

Zuzana Haasová vzala na galavečer aj dcéru.
Zuzana Haasová vzala na galavečer aj dcéru.
Zdroj: Robo Hubač

Viac ako po iné roky však nechali doma dámy sukne a róby a vymenili ich za nohavice. Veľmi zaujímavý nohavicový outfit zvolila napríklad Adela Vinczeová, ale v blýskavom kostýme sa blysla Sisa Sklovská, pohodlnosť si dopriala aj manželka Mareka Majeského a ďalšie dámy.  

NIELEN NOHAVICOVÉ INŠPIRÁCIE ALE AJ VEĽKÚ PREHLIADKU RÓB VEČERANÁJDETE VO FOTOGALÉRII TU.