Nielen Aneta Parišková je slamenou vdovou. V podobnej situácii sa ocitla aj hviezda televízneho spravodajstva Mária Chreneková Pietrová.

Tajomná blondínka žije so zámožným manželom Tomášom Chrenekom a jeho rodinou na zámočku pri Prahe. Späť do sídla oceliarskych magnátov však teraz nemôže.

Súkromie tají

Aneta Parišková priznala Šarmu, ako sa rozplakala, keď jej uprostred noci zavolal manžel Miroslav Polakovič, že prezident USA poslal na neurčito všetky lietadlá do hangárov a on sa spoza oceánu nemôže vrátiť na Slovensko.

Diaľka medzi kalifornským Sacramentom a Bratislavou je obrovská, no dnes je to podobné, akoby ste merali cestu z našej metropoly do Prahy. To, že pre koronavírus zatvorila hranice aj Česká republika, urobilo škrt cez rozpočet známej moderátorke Márii Pietrovej.

Keďže sa stále objavuje na obrazovke, zostala na Slovensku a je zrejme slamenou vdovou. Ibaže by s ňou v Bratislave teraz prebýval aj jej muž Chrenek. Mária si však úzkostlivo stráži súkromie a rozhovory na podobné témy nedáva. Jej zamestnávateľ však prezradil, ako to s plavovláskou vyzerá.

 „Mária Pietrová prišla na Slovensko ešte pred zavedením karantény pre Slovákov, ktorí cestujú zo zahraničia,“ vysvetlil Šarmu šéfredaktor televízneho spravodajstva Tibor Mattyašovský. Odvtedy vraj Bratislavu neopustila.

„Znamená to, že jej sa karanténa nedotýka a štandardne pracuje podľa naplánovaných služieb,“ prezradil blondínkin priamy nadriadený, ktorý preto nemusel riešiť, kto ostrieľanú spravodajkyňu zaskočí. V štúdiu sa strieda so Zlaticou Švajdovou Puškárovou a Lenkou Vavrinčíkovou.

Pokračovanie na  nasledujúcej strane.