Keď sa pred mesiacom vybrala s dcérami korčuľovať do Budapešti, netušila, ako jej výlet skomplikuje život. „Boli sme na tom najväčšom jazere, korčuľovala som tretíkrát v živote. Už mi to aj išlo, veľmi ma to bavilo. Len v závere už neodpratávali sneh a všimla som si, že padalo veľa ľudí. Ale čo som ja vedela, ako to môže dopadnúť?“ pousmeje sa Patricia.

Patriciu už vyše mesiaca obmedzuje zlomenina zápästia.
Patriciu už vyše mesiaca obmedzuje zlomenina zápästia.
Zdroj: Intagram

Jožo Ráž už má plány na dôchodok. Ešte predtým ale Elán odohrá koncert, ktorým pokrstí štadión

Bod zlomu

V momente, keď sa otočila za dcérou Cynthiou, bolo vymaľované. „Staršia Sofia ani nekorčuľovala, mala dva mesiace ortézu na nohe, pretože spadla na tanečnej. Sprevádzajú nás teraz tieto úrazy – Cynthia má oddnes golier na krku. Ale verím, že ako zle sa tento rok začal, tak pozitívne sa skončí,“ povzdychla si Paťa, ktorá počas nášho telefonátu práve riešila papuču na aute. Po chvíli sa vrátila k osudnému pádu. „Keď som sa otočila, vyleteli mi obe nohy do vzduchu. Našťastie si to neodniesli väzy, ale ruka,“ opisuje Patricia. Rovno v Budapešti utekala do nemocnice, kde jej to zasadrovali.

Radosť z toho, že jej ide korčuľovanie, vystriedali ukrutné bolesti.
Radosť z toho, že jej ide korčuľovanie, vystriedali ukrutné bolesti.
Zdroj: Intagram

Jasmina a Rytmus už skúšajú, ako sa drží bábätko. Aha, ako zmäkli!

Uvažovalo sa nad operáciou, nakoniec lekár povedal nie. Bolesti však Patricii neustupovali. „Bola som tri týždne v bolestiach, nespala som, stále som písala lekárovi, že ma to bolí. Až keď som mala letieť na prázdniny s deťmi do Dubaja, prišla som na Kramáre na kontrolu a lekár sa hneď spýtal, či som už jedla, že to treba do šiestich hodín operovať,“ hovorí o šokujúcom prevoze na operačku namiesto odletu do luxusnej destinácie. „Už mi začal tŕpnuť palec, no myslela som, že to mi naň tlačí ortéza. Lekár skonštatoval, že mi hrozili doživotné bolesti a nefunkčnosť zápästia. Nakoniec mi voperovali umelú kosť, osem skrutiek a dve platničky. Proste ruka plná železa,“ smeje sa už dnes Patricia. Ako hovorí, ide našťastie o ľavú ruku, takže veľa vecí vie robiť pravou, ale nájdu sa činnosti, pri ktorých je odkázaná na pomoc. „Taký chlieb si odrezať vneviem... Mám obrovskú úctu k ľuďom, ktorí sú hendikepovaní, ako dokážu fungovať. Už mi asi dvadsaťkrát padol telefón, keď som písala správy, deti ma obliekajú aj varia.“

Komplikovaná zlomenina si vyžiadala operáciu.
Komplikovaná zlomenina si vyžiadala operáciu.
Zdroj: Intagram

DRÁMA u Renáty Názlerovej: Doplatila na pracovné tempo. Jej zdravotný stav je stále neistý!

Ďalší rozchod v slovenskom šoubiznise: TÁTO moderátorka je opäť sama!

Karel Gott krátko pred osemdesiatkou priznal, že už nezvláda stáť na nohách. Čo sa deje?