Hviezda rodáčky z Oravy sa vyškriabala na šoubiznisové nebo až po rokoch, ktoré strávila pridávaním vtipných videí na sociálne siete. Z vyhľadávanej figúrky Instagramu sa Eva „Evelyn“ Kramerová šmahom ruky prešplhala do televízie, kde sa jej dokonca ušla hlavná rola v komediálnom seriáli. Nasledovali film, tanečná šou, parodická šou, ale blondínka si najvyššiu pozornosť zabezpečila po tom, čo prijala ponuku moderovať známu reality šou.

Kramerová sa na nedostatok pracovných ponúk sťažovať nemôže a ich lukratívny obsah by zvýšil sebavedomie každému. Eva, naoko vyrovnaná s tým, čo jej život a osud ako každému z nás nadelil, však podľa všetkého nie je až taký suverén, na akého sa hrá. A celé to má zrej-me svoj koreň v minulosti, čo formuje celý jej život.

Prestala hovoriť

Nasvedčujú tomu závažné indície, ktoré nás pri mapovaní súkromia Evelyn šikujú hlboko do jej detstva. V raných časoch to súčasná hviezda nemala ľahké. V dávnejšom rozhovore pre denník SME napríklad prezradila, že keď sa vo svojich šiestich rokoch ocitla spolu s rodičmi v Spojených štátoch amerických, tak sa to okamžite odrazilo na jej psychike.

Dievča totiž napriek opore a prítomnosti svojich milovaných blízkych doslova stratilo reč a odmietalo rozprávať. Trvalo to vraj až neuveriteľných šesť mesiacov, než sa Eva spamätala a vyriekla zo seba nejaké slovko. Aj to bolo v angličtine, ktorú dovtedy nasávala v cudzom prostredí. Pre citlivé dieťa to musel byť pomerne veľký šok, no väčšiu traumu zažila, para-doxne, po návrate späť na Slovensko.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.