Niekto rieši negatívne emócie jedlom. A on? „Keď mám ťažké chvíle, vyhľadávam samotu, idem do lesa, na prechádzku alebo do hôr na túru, ale nezajedám to.“ Jany je vegán už 8 rokov, tento typ stravovania ho nabíja ho energiou. Aj ľudom hovorí, že keď nevládzu, treba sa správne najesť.

Landl sa nedávno rozišiel so svojou priateľkou Vierkou Ayisi. Hoci to v súkromí nie je ideálne, na pódiu dáva zo seba maximum. „Práca a súkromie sa síce ovplyvňujú, ale snažím sa ich nemiešať. Ľudia sa chcú zabaviť, prídu si pre energiu a to je moja podstata.“ Priznal však, že nie je ľahké prežívať ťažké obdobie a tváriť sa, že všetko je o. k.

„Keď vyjdem na pódium a vidím tie šťastné tváre, tak som tam pre nich. Potom, keď prídem domov, mám čas, aby som rozmýšľal o súkromí. Ale z takých situácií, ako je rozchod, by sa nemal nikto opúšťať. Treba sa ponaučiť do budúcnosti.“

Janyho práca je úzko spätá s motivačnou hudbou. „Nás všetkých ovplyvňuje to, čo pozeráme, počúvame. Keď budeme pozerať motivačné veci, bude nás to hnať k lepším výsledkom. Naopak, depresívne pesničky nás budú demotivovať. Keď mám zlú náladu, všetko vypnem, aby som mal ticho, lebo to ma lieči. Aktuálne napríklad počúvam Dominiku Mirgovú…“ uzavrel.