Len na jeden a pol dňa priletela z Miami na Slovensko bývalá moderátorka, ktorú preslávilo najmä sprevádzanie svetom erotiky na televíznych obrazovkách. Dvojnásobná mama si síce sexi imidž udržala aj po štyridsiatke, priznala však, že už na sebe pozoruje pribúdanie vrások. Preto keď teraz prišla na Slovensko kvôli účinkovaniu v televíznej relácii Chart Show, zverila sa do rúk odborníčky.

Zuzka si z Ameriky odskočila na Slovensko natočiť reláciu Chart Show.
Zdroj: Archív Z.B.

Tá sa ale nezdá! Takto HREŠÍ v noci Miriam Kalisová

Fajčiarske vrásky nefajčiarov

„Mám menší problém s vráskami nad hornou perou, pravdepodobne som ich zdedila po maminke. Lekárka mi povedala, že sa to laicky volá fajčiarske vrásky, hoci ich mávajú skôr ľudia, ktorí nefajčia, presne ako ja. A ďalší môj problém je krk, vidieť už na ňom, že roky pribúdajú,“ prezrádza Zuzka, ktorej pleť dostáva zabrať každodenným pobytom na slnku, ktorému je životom na Miami vystavená dlhé roky. Odborníčka z bratislavskej kliniky preto blondínke odporučila ošetrenie Skin booster by Sharon Stone.

Herečka Sharon Stone viackrát podstúpila spomínané ošetrenie.
Zdroj: Profimedia.sk

Kamila Magálová nekompromisne odpíli zo svojho života niektorých ľudí. Silné slová o LÁSKE

Ako herecká diva

Ako už názov napovedá, touto procedúrou si k mladistvému vzhľadu pomáha aj svetoznáma sexica, herečka Sharon Stone. „Zuzka vyzerá výborne, takže nemusíme voliť radikálnejšie zákroky. Skin booster je o tom, ako vyzerať trošku mladšie, zdravšie, sviežejšie, ako účinne dodať pleti hydratáciu. Ošetrenie spočíva v podaní hydratujúcich mikroinjekcií mäkkej gélovitej látky, nazývanej kyselina hyalurónová, do kože na zvýšenie jej pevnosti, pružnosti a žiarivosti. Kyselina je len jemne zosieťovaná, teda nemení tvar tváre, len hydratuje a spevňuje pokožku a zlepšuje štruktúru pleti. U Zuzky to postačuje,“ vysvetlila MUDr. Alexandra Markotánová.

Ošetrenie prebieha formou maličkých vpichov, pomocou ktorých do pokožky zapracujú kyselinu hyalurónovú.
Zdroj: Michal Smrčok

Expriateľka Diana Mórová je v šoku. Odkaz ženatému kolegovi Tomášovi Maštalírovi

Vydržala

Zuzke najprv na ošetrované oblasti naniesla krém s anestetikom, ktorý nechala pôsobiť pol hodiny. Keď jej znecitlivela tvár, pustila sa lekárka do ošetrovania. „Bolo to, čo sa bolestivosti týka, úplne v pohode. V okolí pier to bolo viac citlivé, ale dá sa to zvládnuť, ja som typ, ktorý vydrží. Dlhé roky si dávam aplikovať botulotoxín, pre vysoké čelo na ktorom sú vrásky viditeľné. Vždy rada vyskúšam nové možnosti, preto som neváhala podstúpiť toto ošetrenie. Teším sa na výsledok, lebo, ako mi pani lekárka povedala, manžel bude mať doma novú ženu,“ smiala sa po zákroku spokojná Zuzana. Podľa slov lekárky finálny výsledok uvidí o dva týždne. „Vtedy bude pleť žiariť a napne sa, minivrásky sa vyhladia. Touto metódou ošetrujeme tvár, krk a dekolt. Efekt by mal trvať minimálne pol roka až rok, závisí od typu pleti,“ dodáva odborníčka.

Tvár sa najprv znecitlivie pomocou krému s anestetikom.
Zdroj: Michal Smrčok

Trapas Meghan: Ukázala, čo nosí pod sukňou!

Barbora Krajčírová Rakovská otvorene priznala to, čo iné ženy z hrdosti zavrhujú

Možno budem nevestou... Lucie Bílá (52) prezradila, že sa chystá prežiť v Bratislave niečo nevídané. A vy môžete byť pri tom!