Už štvrť roka tu máme ďalší šoubiznisový pár na štýl Beckhamovcov či Vittekovcov – futbalistu a speváčku. Svoj vzťah dvojica zverejnila na sociálnych sieťach v apríli, no podľa Danieliných (33) slov sú spolu o mesiac skôr. „No, letí to. V marci sme sa dali dokopy, ale poznali sme sa už dlho z Trenčína. Zatiaľ sme fungovali tak, že som za Stankom do Španielska cestovala, keď som mala voľnejšie. Sezóna sa skončila, tak sme teraz na Slovensku a chystáme sa na dovolenku. Keď sa vrátime, budem viac tam a domov sa vracať len kvôli pracovným veciam,“ opísala Twiinska fungovanie s futbalistom španielskeho tímu Celta Vigo.

Daniela so Stanleym
Daniela so Stanleym
Zdroj: instagram danielatwiins

 Udomácnila sa

V prechodnej domovine svojej lásky si speváčka už zvykla, nemá vraj problém usadiť sa tam. „Vo Vigu je nádherne, hlavne teplučko. Je to krásne mesto, na dobré sa rýchlo zvyká,“ vraví Daniela so smiechom.

Ako vyzerajú dni zaľúbenej dvojice? Obskakuje speváčka svojho športovca? „Jasné, starám sa. Keď je Stanko na tréningu, tiež si zacvičím, dole v dome je telocvičňa. Potom prichystám obed a máme voľný program. Väčšinou ideme do mesta alebo na pláž, venujeme sa jeden druhému.“ Priateľky medzi ženami Lobotkových spoluhráčov si však nenašla. „Kamarátstvo tam veľmi nefunguje, sme všetci tak separátne. Nestretávame sa, deväťdesiat percent v tíme sú po španielsky hovoriaci hráči, vôbec nevedia po anglicky, navyše majú rodiny s deťmi,“ vysvetľuje.

Daniela Nízlová touto fotkou prezradila svoju novú lásku Stanislava Lobotku.
Daniela Nízlová touto fotkou prezradila svoju novú lásku Stanislava Lobotku.
Zdroj: Instagram D. N.