Tamara Kramar študuje v anglickom Brightone neurovedu. Nezaprie však, že je z umeleckej rodiny. Po otcovi Marošovi nezdedila síce jeho herecké gény, ale spevácky talent áno. Aj Kramár totiž tiež pekne spieva. Jeho dcéra ho však na tomto poli už teraz prekonala. Má nielen krásny hlas, no sama si piesne aj skladá a textuje. Navyše, ako speváčke sa jej darí presadiť aj v zahraničí, kde ju naozaj nikto nemôže podozrievať z protekcie.

Netušil to

Populárny herec netají, ako ho dcéra prekvapila. Nedávno o tom prehovoril aj pre Šarm. "Sám som bol prekvapený, keď začala spievať, pretože som ju vždy vnímal viac ako introverta. A raz, keď som za ňou prišiel do Anglicka, hovorí mi, ideme do pubu. Spýtal som sa jej, či chodí na pivo, a ona, že nie, ja tam spievam! Veľmi ma prekvapila, že takto verejne vystupuje. Myslím, že v Anglicku ju oslobodilo práve to, že ma tam nikto nepozná, mohla byť sama za seba. Tu s tým mala trochu problém, lebo ľudia komentovali, že jej dláždim cestu, čo vôbec nie je pravda, pretože sám som prekvapený, kde všade vystupuje."

Hviezda Spotify

Tamara má pred sebou veľkú budúcnosť. Nedávno sa stala súčasťou českej hudobnej platformy Spotify. Dokonca ju predstavili ako ambasádorku svojho projektu: "Tamara Kramar má očarujúci hlas a v novembri navyše chystá veľké veci. Tak stay tuned (zostaň naladený)."

Jej reklama sa tak ocitla priamo na Times Square v New Yorku. Speváčka sa úspechom pochválila na instagramovom profile, kde zdieľala svoju reklamu priamo na svetoznámom námestí. "Takže toto sa stalo včera. Nebolo to ani na mojom zozname a tu to máme," napísala k fotografii.