Nie je to tak dávno, keď sa na jeseň minulého roka písalo, že si naštvané mamičky poriadne zgustli na Mirovi Jarošovi. Spevák mal totiž vo videoklipe farebné traky, čo viacerých rodičov pohoršilo. Verejne sa do neho pustili, že údajne propaguje LGBT komunitu a mieša do toho deti. V júli 2022 čelil ďalšej kritike. Tentoraz za to, že pýta vysokú cenu za lístky na jeho koncert. No a najnovšie sa ľudia nechutne obuli do jeho mamy.

Miro Jaroš si podľa jeho slov na hejty na svoju osobu už dávno zvykol, no to, čo sa stalo teraz, prekračuje všetky hranice. Ľudia sa totiž verejne posmievajú jeho mame, ktorá mimochodom nedávno prekonala vážnu chorobu. Kauzu si všimol denník Plus JEDEN DEŇ.

„Niekto ma označil v komentároch pod článkom, ktorý vyšiel o mne a mojej mame vraj: „Miro, preboha, daj matke spraviť zuby, nech sa tu takto nevyškiera!“ alebo “Pani by sa mala nad sebou zamyslieť a nie vystavovať svoj chrup na verejnosti“ písalo sa v ďalšom príspevku. Priznávam, že moja prvá reakcia po prečítaní bola, že do mňa vošiel hnev. Nádych, výdych... Potom si hovorím: V čom budem lepším človekom, ak to vrátim ďalším útočným komentárom? Nenávisť plodí nenávisť. Tu som sa zastavil...“ zveril sa Jaroš s nečakaným útokom na jeho rodinu.