Snedý fešák Martin (23) sa preslávil vďaka jedenástej sérii v reality šou Farma. Ohuroval svoským temperamentom a pozornosť na seba pútal aj románikom na statku. Záľúbil sa do farmárky Nicoletty Tóthovej a ich vzťah vyzeral dosť sľubne. Dokonca ešte aj po skončení šou sa zdalo, že im to fakt klape. Po pár mesiacoch, však prišiel nečakaný rozchod. Východniarská dvojica sa začala osočovať a posielať si odkazy na internete. Dnes všetko nasvedčuje tomu, že situácia medzi nimi sa upokojila a žijú si svoje životy po svojom.

Zmenený a vylepšená

Jeho bývalá Nikolleta bude len pozerať, že ako sa jej Robiňo zmenil. Je z neho úplne iný muž a so svojou premenou sa pochválil na Instagrame. Tmavé vlasy vymenil sa vyfúkané biele háro, ktoré pri jeho tmavej pleti vynikne ešte viac. Pod záberom sa mu okamžite začali hromadiť samé lichôtky a ženy sú z jeho premeny paf.

Stavil na svetlé vlasy a úplne iný strih.
Stavil na svetlé vlasy a úplne iný strih.
Zdroj: Instagram

Ešte pred časom premenu podstúpila aj samotná Nikolleta. Ona však išla pod nôž. Dala si urobiť prsia a na Instagrame opísala, ako ťažko znášala zotavovanie. ,,No čaute, už mám po. Nevládzem moc rozprávať, strašne ma tlačí hrudník. O jedenástej ma, myslím, dooperovali, o pol dvanástej som vstala, zvracala som, ale všetko je v poriadku.

Pochválila sa novými prsiami, ale aj si vytrpela.
Pochválila sa novými prsiami, ale aj si vytrpela.
Zdroj: Instagram

Len bolesti mám neskutočné. Tri až štyri dni a malo by to byť v pohode. S rukami tiež viem pohybovať, viac-menej."