Veľkokapacitný kontajner, lešenie, polystyrénové platne a orezané stromy. V okolí stavby, ktorú vlastní herečka Táňa Pauhofová, panuje čulý ruch. Nečudo, veď sexi červenovláska už zaiste plánuje, v ktorom rohu rozloží nový gauč a akej farby si dá namontovať kuchynskú linku. Otázne je, či fondánové salónky bude vešať na stromček tieto alebo až budúce Vianoce. Robotníci síce robia, čo môžu, ale Pauhofová musela na ceste za vysnívaným domčekom prekonať niekoľko prekážok…

Okná už osadili

Herečka dlhé roky bývala so svojím dedkom v bratislavskom Horskom parku. Lukratívna štvrť láka prominentov, ale ona tam žila najmä preto, aby svojmu starkému bola nablízku a starala sa o neho. Keď starý pán, s ktorým mala blízky vzťah, v apríli 2016 zomrel, získala darovacou zmluvou nehnuteľnosť do svojich rúk. A hoci Táňa v českých médiách hovorila, že vilku nezbúra, stal sa presný opak.

Táňa a Jonatán v útrobách SND.
Táňa a Jonatán v útrobách SND.
Zdroj: Emil Vasko

Rok po začiatku stavebných prác vyrástol na pozemku dom, ktorý už nemá ďaleko do obývateľnosti. Herečka svoje poschodové sídlo, ukryté za konármi ihličnanov, postavila od piky podľa vlastných predstáv. „Osadené sú okná a robí sa aj vnútri. Momentálne stavbu zatepľujú. Nahrubo bude čoskoro hotová,“ prezradil Šarmu jeden zo susedov umelkyne.