Keď sa narodil, jeho hrdý otec, slávny herec Radek Brzobohatý, až bojazlivo držal v náručí krehké bábätko. Veď vari ako každý chlap, túžil aj po synovi. Z prvého manželstva mal však len dcéru Radanu. Manželstvo s Jiřinou Bohdalovou ostalo bezdetné, a spolu vychovávali Bohdalovej dcéru Simonu. Syna mu napokon dala až herečka Hana Gregorová, s ktorou vyženil ďalšiu dcéru, Rolu, tej dal aj svoje priezvisko.

Ondřej Brzobohatý na 40 rokov starej FOTKE

 

Ondřej robil rodičom radosť, hrdá mama sa na sociálnej sieti zvykla pochváliť fotkami z jeho útleho detstva. Na niektorých záberoch je aj so svojím otcom. Ten ho viedol najmä k hudbe, a hoci možno v detstve ho nebavilo až tak veľmi cvičiť na hudobné nástroje, dnes sa muzikou dokáže úspešne živoť. Spoznali by ste v tomto blond chlapčiatku dnešného lámača ženských sŕdc? Lebo ženy - to je ďalšia kapitola v živote Ondřeja Brzobohatého, ktorý oslávil už neuveriteľné 40. narodeniny.

 

Spoznali by ste Ondřeja Brzobohatého v tomto blond chlapčiatku? FOTO

Prvé Ondrejovo manželstvo skončilo rozvodom. S bývalou PR televízie Nova Johanou Indrákovou (43), teraz Arletovou, bol ženatý 4 a pol roka. K rozvodu došlo v marci 2013 a krach vzťahu vraj nastal z prostého dôvodu. „My sme sa mali totiž iba radi,“ uviedol Ondrej lakonicky. Brzobohatý však vtedy mal už nejaký čas mladučkú milenku. S tou ale  šťastie tiež nenašiel, a tak už o pár týždňov neskôr ho pristihli na večeri s Taťánou Kuchařovou. 30. júna 2016 mali svadbu v bazilike Nanebovzatia Panny Márie Strahovského kláštora…

Všetky ženy Ondřeja Brzobohatého! FOTO

Aj toto manželstvo sa skončilo rozvodom, s dlhými dozvukmi, kedy ho jeho bývalá žena označila za toxického narcisa a klamára. Fotoreportéri Blesku totiž zachytili muzikanta s tanečnicou Zuzanou Pilnou (32), ako si ju odvádza do svojho nového bytu. Pôvabná blondínka z karlínskeho hudobného divadla mu však len pomohla odísť od svojej niekdajšej lásky. Čoskoro sa totiž začal stretávať s celkom inou dámou, s ktorou je mimochodom dodnes – s moderátorkou DVTV Danielou Písařovicovou (44).