Sama Jiřina Bohdalová (91)pred časom oznámila, že si musí dať dlhšiu pauzu kvôli zdravotným problémom. Vtedy tvrdila, že sa necíti dobre, má bolesti, a až neskôr sa zistilo, že ide o prasknutý stavec, ktorý ju tak veľmi vytrápil. Jiřina strávila niekoľko týždňov aj v nemocnici, a tak bolo jasné, že s herectvom je na určitý čas koniec.

„Lekári mi odporučili venovať zvyšok tohtoročnej sezóny dôkladnej rekonvalescencii,“ oznámila Blesku herečka. Hoci správy od lekárov neboli práve príjemné, Jiřina sa snažila byť optimistická: „Verím, že mi jar vleje silu do žíl a s divákmi sa zase uvidíme,“ dodala herečka s tým, že v druhej polovici roka sa uvidí, ako ďalej. A aj keby sa ukázalo, že veľké predstavenia sú už nad jej možnosti, nezrieka sa svojich preslávených humoristických rozprávaní. „Rada by som pokračovala napríklad vo svojich besedách,“ premýšľala legendárna Bohdalka.

Vianočné sviatky aj príchod nového roka už herečka strávila s rodinou a blízkymi, pozrite jej ostatné FOTO v GALÉRII, ale... „Asi si to dokážete predstaviť, ako to s ňou je. V týchto rokoch, keď má problémy s chôdzou, dlho tiež ležala na posteli, takže svalstvo je ochabnuté, tak je to zložitejšie. Všetci jej držíme palce,“ popísal pre eXtra.cz. režisér Zdeněk Zelenka (68) aktuálny zdravotný stav Jiřiny Bohdalovej (91).

Posledné FOTO Jiřiny Bohdalovej, tak ju vytrápilo zdravie!

„Jiřina robí stále niečo, zakaždým, aj keď je v tomto stave. Len nemôže robiť umeleckú činnosť. Číta, sleduje televíziu a venuje sa návštevám. Tých má veľa. Chodí nás za ňou dosť. Snažíme sa ju udržať v dobrej nálade. To je úloha kamarátov. A náladu má dobrú, stále sa to navyše zlepšuje. Fyzicky je to horšie. Je to nešťastné, že sa jej to s tým stavcom prihodilo. Keď vo vyššom veku zaľahnete do postele, potom rýchlo odchádzajú sily,“ doplnil herečkin priateľ Zdeněk Zelenka. Lenže ako zistil týždenník Sedmička, skutočná pravda o zdravotnom stave Jiřiny Bohdalovej je veľmi smutná.

Skutočná PRAVDA o nalomenom stavci, čo Bohdalovej stalo NAOZAJ? Čítajte! >>