Televízia Markíza vracia na obrazovky reláciu, v ktorej si atraktívny single muž hľadá ženu snov. Ak sa vám vybavuje šou Nevesta pre milionára s Honzíkom Novotným, áno, princíp je rovnaký. Ale... Súčasný hlavný hrdina šou podnikateľ Tomáš Tarr sa bráni porovnávaniu: „Pamätám si šou z detstva. Na legendárnu hlášku Příjmeš moji růži? si určite pamätá každý, kto mal vtedy televízor. Je úplne zbytočné nás s Honzíkom porovnávať, pretože aj keď je formát šou rovnaký, vsadený je do úplne inej doby. Predsa je to už 17 rokov. Čo však určite máme spoločné, je rola a výber z osemnástich krásnych žien.“ (Smiech.) Aj Tomáš bude rozdávať v každej epizóde ruže, ale dievčatá, ktoré ich nedostanú, v šou skončia.

Bol práve v kameňolome

Tomáš, ktorý pochádza zo Štúrova, sa na vysokej škole dal na modeling, vďaka ktorému sa stal svetobežníkom. Dnes väčšinu svojho času trávi v Thajsku. A čomu sa vlastne venuje? „Podnikám v kreatívnom priemysle. Mám kontrakty s veľkými ázijskými značkami. Spravujem online obchody a venujem sa aj koučingu na sociálnych sieťach. Investujem do rôznych projektov v Thajsku a zároveň pracujem na vlastnom biznise,“ vymenúva. Mimochodom, keď mu z Markízy zavolali, že si ho našli na sociálnych sieťach, a ponúkli mu účasť v šou, práve nakrúcal v thajskom kameňolome reklamu. Netají, že váhal, nerozhodol sa rýchlo...

Nakrúcanie 12 epizód trvalo 5 týždňov, väčšinou sa točilo v Turecku.
Zdroj: TV Markíza

Pozerá na úsmev

Tvorcovia šou vybrali rôznorodé dievčatá. Aká má u neho šancu? „Na ženách mi jednoznačne imponuje cieľavedomosť, inteligencia a dobrý zmysel pre humor. Potrebujem k sebe niekoho, kto je naladený rovnako pozitívne ako ja. Z vizuálnej stránky ma najviac zaujme úsmev. Pokiaľ má žena pekné zuby a úsmev, viem, že sa o seba naozaj stará. Po úsmeve si asi prvé všimnem oči,“ prezrádza.

Ak sa zamiluje, na Slovensku by rád trávil viac času, ale... Čítajte na nasledujúcej strane.