Vďaka postave vo výpravnej ságe Slovania sa dokonca dostal aj do sveta, keď si seriál vyhliadla známa streamovacia služba v Poľsku či na Ukrajine. Okrem dramaticky ladených charakterov sa mu na Kolibe ušla aj príležitosť rozviť svoj komediálny talent napríklad v sitkome Hoď svišťom. A karta mu ide aj v súkromí, kde ho v relatívne novom byte čaká manželka Kristína s malou dcérkou Emmou. Aj kvôli nim sa však musí obracať...

Rola za rolou

Späť k jeho ťaženiu naprieč šoubiznisom. Tomášove mediálne hody pokračovali aj po tom, ako si v JOJ-ke dočasne zbalil kufre a naskočil na markizácku vlnu projektov. Pred pár dňami vyvrcholilo finále novinky Klamstvo, v ktorom po boku kolegyne Moniky Horváthovej stvárnil príťažlivého chirurga.

Televízia tiež vysiela posledné diely aktuálnej série dobového seriálu Dunaj, k vašim službám, kde Tomáš v koži Leopolda sedí na invalidnom vozíčku. Nové časti, ktoré spustia na jeseň, sa už nakrúcajú, a tak umelec má zaručený ďalší príjem do rodinnej kasy. Do tej priniesol slušnú sumičku aj za to, že pred rokom kývol na spoluprácu s českou sestrou Markízy.

Obsadili ho do projektu Chlap, ktorý naši diváci poznajú pod názvom Druhá šanca. Taký úspech ako na Slovensku nakoniec nezožal, ale nemusí smútiť, pretože do služby ho povolala aj konkurenčná JOJ-ka, ktorá čoskoro spustí ďalší seriál s obsadzovaným hercom v hlavnej úlohe.

Volá sa prozaicky Tomáš a Diana a vtipné je, že si pred kamerou strihol rolu s Mórovou, ktorá bola kedysi naozaj jeho partnerka. Za zmienku stojí aj podpis zmluvy na markizácky seriál Pán profesor. Tento projekt je blízky mladšej vekovej skupine, medzi ktorými si herec našiel nových fanúšikov.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.