Barbore Balúchovej sa od základov zmenil život v januári 2017, keď sa jej narodil syn Alexander Ján. Do pôrodnice za ňou vtedy s veľkou kyticou prišiel asi najznámejší slovenský otec Boris Kollár. Je to jeho desiate dieťa. Postaral sa síce najmä finančne, pomáhala jej v prvých chvíľach skôr mama. 

Bývalá superstaristka od februára, celé týždne, upozorňuje na to, že jej syn nie je v poriadku, neustále je chorý.   "Už chceme byť zdraví," povzdychla si vtedy na sociálnej sieti.

Je definitívne koniec. Herec Maroš Kramár priznal, že je ROZVEDENÝ

Začiatkom marca ale oznámila opäť: "Dúfam, že táto choroba bude posledná na veľmi dlhú dobu. Najradšej by som všetko zobrala na seba len aby drobec bol zdravý," napísala 6. marca k fotografii, na ktorej syn Alex leží na pohovke, ona vedľa neho. Až 22.marca sa pochválila záberom so synom pri Dunaji: "Po niekoľkých týždňoch konečne na chvíľku vonku. Dúfam, že na dlhú dobu máme od chorôb pokoj lebo posledný 2 mesiace nám dali zabrať."  

Koncom marca sa vraj dostali spolu po týždňoch von.
Koncom marca sa vraj dostali spolu po týždňoch von.
Zdroj: instagram

Prišlo to opäť

Zdá sa, že prosby vypočuté neboli. "Ja už mám prvé tri šedivé vlasy. Alexko opäť chorý. Nechápem kde sa v ňom berie taká zásoba...," napísala k "výťahovej" selfie na sociálnej sieti perfektne nahodená Barbora opäť. Od fanúšičky dostala radu, že synovi môže robiť problémy v skutočnosti alergia, ktorej je v tomto období veľmi veľa. Je to však na mame, testovať sa dajú rozhodne aj malé deti. Čím skôr sa alergia začne liečiť, tým lepšie. V každom prípade to chce pevné nervy, deti z toho skrátka niekedy vyrastú. Držíme palce.