Modelka a bývalá misska Lucia Slaninková patrí takisto to obrovského davu ľudí, ktorých strhli aktuálne majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. Nielen Bratislava a Košice, ale celá krajina je na nohách a mnohých mrzí, že našim reprezentantom uteká výhra pomedzi prsty. Bojujú ako levy, ale v závere súbojov sa im šťastnena akosi obracia chrbtom.

Emócie lomcujú aj samotnými hráčmi, veď napríklad útočník Tomáš Tatar, ktorý hviezdi v zámorskom klube Montreal Canadiens, si servítku pred ústa nedáva a otvorene hovorí, že ho situácia poriadne ....

Bývalá miss už tvorí šťastný pár s týmto fešákom.
Bývalá miss už tvorí šťastný pár s týmto fešákom.
Zdroj: instagram lucie slaninkovej

Nuž a takto sklamaného ho v televíznom vysielaní videla aj jeho bývalka Lucia Slaninková. Odkaz na utešenie priamo jemu síce nemá, ale na margo smoly našich hrdinov predsa len čosi povedala. "Nie sme s Tomášom v kontakte, no hokej samozrejme pozerám so svojim priateľom. Našim fandíme a po včerajšom zápase som určite sklamaná, že prehrali. Zamrzelo ma to. Budeme však ďalej držať palce a bodaj by to chalani dotiahli do úspešného konca," posiela srdečné želanie a nádej do Košíc sexi dračica.

16. 5. 2019

Anketa
Fandíte našim hokejistom?
  • 84%
  • 16%