Obľúbené celebritami

Obec Banka je od svetoznámych Piešťan vzdialená len pár minút. Kúpeľné mesto milujú mnohé známe tváre. Kurírovať sa tam chodia herečky Zdena Studenková, Marína Kráľovičová a v minulosti aj ich zosnulá kolegyňa Magda Paveleková. Herec Juraj Slezáček bol dokonca čestným občanom Piešťan. Sídli tam aj Dom slovenských spisovateľov.

Ubytovacie kapacity, ktoré ponúkajú manželia Vajdovci v Banke.
Ubytovacie kapacity, ktoré ponúkajú manželia Vajdovci v Banke.
Zdroj: booking.com

Nuž a práve v dedinke pri okresnom meste stojí penzión Júlia. Je to v podstate vila s rozlohou 120 m2, ktorá ponúka záujemcom tri spálne, plazmový televízor, kuchyňu a dve kúpeľne. „Dom ponúka terasu. Po dni strávenom na turistike, lyžovaním či rybačkou môžu hostia relaxovať v záhrade s altánkom,“ píše sa na známej stránke booking.com, kde záujemcovia vyhľadávajú ubytovanie.

Dom, v ktorom dvojica býva v Devíne, je v tichej ulici.
Dom, v ktorom dvojica býva v Devíne, je v tichej ulici.
Zdroj: google street view

Ceny vo vile sa pohybujú okolo sto eur za noc za skupinku niekoľkých osôb. Podľa katastra nehnuteľností je paňou domu Vajdova manželka Júlia, ktorá rozhodne nie je len okrasou známeho umelca, ale jeho rovnocennou životnou partnerkou. Nie je žiadnym tajomstvom, že krkom v ich vzťahu je práve ona, a tak nečudo, že investovať do hotelierskeho biznisu mohol byť pokojne jej nápad.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.