Katarína Hasprová prežíva veľmi náročné obdobie, v sobotu ju navždy opustila jej milovaná mamička Soňa Valentová. Oporou je jej v ťažkých chvíľach určite aj manžel Ivan Béla Vojtek. Ale Katka na žiaľ zo straty nie je sama. Má ešte dve sestry - vlastnú Natáliu a nevlastnú Janu.

Vzťah mamy a dcéry, akým sa roky mohli pochváliť herečka Soňa Valentová a jej talentovaná Katarína Hasprová, bol inšpiráciou pre mnohých. Celé roky sa objavovali bok po boku v spoločnosti, navzájom sa podporovali na premiérach, jednoducho boli nielen rodina, ale aj najlepšie priateľky. A Katka sa s láskou a úsilím o mamičku starala až do konca.

Odcudzili sa?

No pokiaľ ide o Valentovej prvorodenú dcéru Natáliu, vzťahy v rodine sa ukázali byť diametrálne odlišné. Aj keď o šesť rokov staršia Katkina sestra privoňala k rodinnému chlebíčku a stvárnila jednu z postáv v legendárnom filme Tisícročná včela, herectvo neskôr zavesila na klinec. Navyše sa spolu s manželom presťahovali do slnečného Španielska, kde v tom čase dostal angažmán ako hudobník. V exotickej krajine sa napokon narodil i Valentovej jediný vnuk Erik, ktorý neskôr vyštudoval psychológiu.

Hoci sa Natália neskôr rozviedla a vrátila na Slovensko, na rodinných pomeroch to nič nezmenilo. Vzťah známych sestier nie je ideálny a komunikácia je vraj už roky na bode mrazu. Ktovie, možno im strata blízkej osoby opäť pomôže nájsť k sebe cestu.