V nedeľu sa v Slovenskom národnom divadle konal 23. ročník oceňovania významných osobností Slovenska za rok 2019 – Krištáľové krídlo. Večer moderovala Jarmila Lajčáková-Hargašová, ktorá predviedla nielen profesionalitu, ale aj dokonalý vzhľad. Na javisku žiarila v červenej róbe. Mnohým pri pohľade na ňu určite prebehlo hlavou, že musela stráviť hodiny v salóne špičkového návrhára, no pravda je úplne iná. Priznala nám, že vôbec nepotrebuje mať šaty šité na mieru, ale jednoducho jej stačí sadnúť za notebook a googliť na internete.

Očarili ju „krídla“

„Ja to s prípravami na takéto akcie nikdy nepreháňam. Napríklad vždy pred plesovou sezónou si zrátam, koľko akcií ma približne čaká, a niečo si vyberiem. Som známa tým, že veci točím a využívam ich viackrát. Aj tieto červené šaty si ešte určite dám, i keď ich už teraz videlo veľa ľudí na obraze,“ netajila moderátorka. Priznala tiež, že mala vybraté pôvodne iné šaty, zmenu urobila na poslednú chvíľu.

Moderátorka večera Jarka Lajčáková - Hargašová zvolila červené šaty.
Moderátorka večera Jarka Lajčáková - Hargašová zvolila červené šaty.
Zdroj: MATEJ KALINA

„Šaty som si kúpila cez internet, neboli ani drahé,“ povedala, ale sumu prezradiť nechcela. „Očarila ma farba a veľmi sa mi páčil strih od ramien dole,“ dodala moderátorka, narážajúc na rukávy pripomínajúce krídla. Pri pohľade na ňu človek ostane právom zaskočený, ak na otázku, ako sa má, odpovie: „Babičkujem a venujem sa vnúčatám.“