Redakcia Plus JEDEN DEŇ oslovila samotného Reichela, ktorý najprv rázne odmietol stretnutie s tým, že určite sa nebude k tomu vyjadrovať, pričom však nepotvrdil, ale ani nevyvrátil informáciu od zdroja. Neskôr však privolil a informáciu potvrdil.

Hneď v úvode bez okolkov povedal. „Je to pravda, už nie som otcom dcéry Karin Majtánovej.“ Prekvapivé však bolo slovíčko už. „Vysvetlím, ale musím najprv spomenúť všetko, čo k tomu viedlo. S Karin sme sa zoznámili  v roku 1993 na jednej akcii v Poprade, ktorú organizoval môj známy. Ten si na ňu okrem iných hostí pozval aj missky medzi, ktorými boli aj Silvia Laktošová a Karin. Hostia boli ubytovaní v mojom hoteli, ale módna prehliadka sa konala v inom,“ začal svoje rozprávanie.

Hlavný organizátor mu neskôr zavolal a povedal, že jedna zo žien sa ho pýtala na vysokého, dlhovlasého a opáleného športovca, ktorého stretáva kdekade v hoteli (ten popis si muž okamžite spojil s Reichelom - pozn. red.). Pýtala sa ho či by nevedel zariadiť, aby ten muž prišiel na galavečer. „Netušil som o koho ide, ale išiel som tam,“ loví v pamäti spomienky staré 30 rokov.

Ako vyzeralo ich zoznámenie? ›››