Z Anety Pariškovej sa poslednú júnovú sobotu stala vydatá pani. Svoje tretie áno povedala Miroslavovi Polakovičovi (48) - Slovákovi, ktorý žije a pracuje za Atlantikom. V oblasti informačných technológií sa pohybuje už dlhšie a pôsobí v slávnom americkom Silicon Valley.

 

V diametrálne odlišnom svete, v žiari reflektorov, sa už pred vyše dvoma dekádami udomácnila Aneta Parišková. A zatiaľ čo mnohé jej kolegyne vytlačili dravejšie mediálne šťuky, ostrieľaná blondínka si stále sadá do moderátorského kresla v lukratívnych vysielacích časoch. Stabilná tvár jojkárskeho spravodajstva sa na nedostatok pozornosti sťažovať nemôže.

Aneta Parišková
Aneta Parišková
Zdroj: Wittekova Laura Spolocnost7plus

Je to osoba, ktorú poznajú diváci naprieč generáciami a priezvisko Parišková má preto veľkú mediálnu hodnotu. Zrejme aj preto sa svojho mena kvôli mužom nikdy celkom nevzdala. Najskôr bola pani Dočekalovou Pariškovou, potom mala síce v dokladoch iba priezvisko Sedlmair, no na verejnosti používala buď priezvisko Sedlmair Parišková alebo Parišková. Ako to bude po tretej svadbe?

Pokračovanie príspevku na nasledujúcej strane.