Bolek Polívka má detí až šesť, no stále nie je dedom, ba nemá ani zaťov a nevesty. Keďže najstaršie dcéry Kamila a Anička už majú po štyridsiatke, otec rezignoval a odhodlal sa sám oženiť. A keďže cez koronu nemohol hrať divadlo ani nakrúcať, vraj si so svojou treťou ženou poriadne užili „líbánky“. Pri Bolkovej vitalite by nikoho neprekvapilo, keby sa pochlapil a sám si teda rozšíril polívkovský klan. Koniec-koncov, jeho žena je len o dva roky staršia od Venduly Pizingerovej, ktorá je práve v šťastnom očakávaní.

Anička sa nezdá

Polívka priznáva, že on by od starších detí rád privítal vnúčika, no reálne to vidí len u syna Vladimíra (30). Najstaršia dcéra Kamila má už 44 rokov a Anička 41. Navyše tá si nevyberá práve otcovské typy mužov. Jej posledný priznaný vážny vzťah bol o jedenásť rokov mladší tanečník, ktorého zbalila v Letʼs Dance. Vydržali spolu šesť rokov, no nebol to on, kto Aničku opustil. Vymenila ho za ešte mladší model, Jiřího Matouška, ktorý nemá ani tridsať. No nielen to vzbudilo veľký šum. Vyrysovaného krásavca takmer vylúčili zo súťaže Muž roka, pretože nafotil erotické akty, čo je proti pravidlám! Zato sa umiestnil na druhom mieste v súťaži o najsympatickejšieho gaya! Ako to, že zbalil Aničku? Vraj sa do tejto súťaže mohli hlásiť aj bisexuálni muži...

Nuž od neho sa asi tato Polívka vnúčaťa nedočká. Navyše nie je jasné, či sú ešte s Ančou spolu. Len čo sa totiž zverejnili šokujúce fakty o Matouškovej minulosti, obaja si dávajú veľký pozor, aby už nič neuniklo o ich súkromí.

Tí podstatní neprišli

Ani Polívkovnu vzťahu s Marcelou Černou nedávali ľudia veľké šance a nakoniec je to najzásadnejšia žena v Polívkovom živote. Ako jediná zmenila jeho názor, že každé dieťa má mať vlastnú matku a splodili spolu dvoch synov a dcéru. Navyše s ňou prežil dlhých 24 rokov, a tak 2. 2. 2020 splnil svoj sľub, že jej k päťdesiatke daruje svadbu. A veru ju neodbyl. Za svedkov si zavolal spolužiaka Jiřího Bartošku a jeho ženu, teda najstabilnejší manželský pár českého šoubiznisu. Možno aby aj takto dal najavo, že s Marcelkou je to už naozaj navždy. Vzal si ju nielen na úrade, ale zašli sa aspoň pomodliť aj do kostola, keďže dva razy rozvedený herec nemohol mať cirkevný sobáš. Prekvapujúce však bolo, že medzi svadobnými hosťami nebolo ani jedno Bolkovo dieťa z predchádzajúcich vzťahov. Rozvírilo to špekulácie, či sú v Polívkovej megarodine naozaj také ideálne vzťahy.