Pred šestnástimi rokmi štartovala vo verejnoprávnej televízii prvá licencovaná talentová šou u nás. Diváci boli húfne zvedaví aj na to, kto je Adela Banášová, žena, ktorá v internom rozstrele porazila dokonca populárnu Daru Rolins a ako „zelenáč“ získala lukratívne kreslo moderátorky.

„Neviem, či ma vtedy Slovensko spoznalo, ale viac ma uvidelo. A hlavne si zvyklo,“ smeje sa s odstupom času známa blondínka, ktorá vtedy síce bola hviezda Fun rádia, ale na obrazovke mala za sebou iba pár „štekov“ ako redaktorka v Teleráne a na chvíľu sa objavila ako glosátorka v Sedem s. r. o.

Pravda je, že Slovensko od tých čias našlo už niekoľko SuperStar, ale Adela dodnes zostala len jedna. Aj keď nemusí sedieť všetkým, je to naša najúspešnejšia hviezda obrazovky. A hoci pôsobí dievčensky, tento týždeň oslávila štyridsiatku. Ako to prežíva?

„Absolútne vo všetkom som šťastnejšia teraz. Nechcela by som mať zmätky v hlave, ako som mala pred dvadsiatimi rokmi. A ešte som aj krajšia a mám rovné zuby a skvelého muža. Toto všetko som kedysi nemala,“vtipkuje oslávenkyňa. 

Ako Adela vníma svoje jubileum a prečo chodí ku etikoterapeutke sa dočítate v najnovšom čísle časopisu Šarm.