V červených číslach

Kontakt s fanúšikmi nemusí byť jedinou motiváciou, prečo sa opäť objaviť v spoločnosti. Aj keď je Marika pod ochranou svojho podporovateľa a známeho filatropa Július Hrona, účty treba platiť. Gombitovej eseročke, ktorú ako spoločníčka zdieľa aj s dvomi ďalšími ženami z jej manažmentu, sa však prestalo dariť už v roku 2018. Vlaňajšie ročné tržby sa podľa verejne dostupných dát scvrkli na 4 664 eur, no čo je horšie, jej strata sa prehĺbila takmer šesťnásobne na mínus 24 184 eur. „Keš“ za koncerty, na ktoré by mohli prísť davy, mohli čísla za tento rok podstatne vylepšiť. Lenže korona…

Speváčkin psík zdochol.
Speváčkin psík zdochol.
Zdroj: Facebook M.G.

Najväčšia rana

Na druhej strane, Gombitová by azda dala všetky svoje úspory na to, aby mohla priviesť k životu svojho milovaného člena rodiny. “Prežívam obrovský, neopísateľný žiaľ. Pred pár dňami ma navždy opustil môj milovaný psíček Luckynko,” napísala na sociálnej sieti koncom júna užialená Gombitová, pre ktorú to bola zdrvujúcu situácia. “Odišiel do psieho nebíčka, náhle v noci, doma na zlyhanie srdiečka,” vysvetlila Marika dôvod skonu svojho psíka.

“Ďakujem ti Lucky za všetky tie krásne chvíle s tebou a lásku, čo si mi neustále dával. Navždy budeš v mojom srdci,” dodala vtedy blondínka, ktorej zostal aspoň druhý bišónik Láska. Čo spravila s kadáverom Luckyho je nejasné, Marika na otázky Šarmu vôbec nereagovala.

Je možné, že zviera, povýšené na priateľa, nechala spopolniť v kafilérke, alebo vo zvieracom krematóriu. Následne ho mohla pochovať na zvieracom cintoríne, ktoré na Slovensku pribúdajú slimačím tempom, hoci v zahraničí je to veľmi bežný zvyk. Nie je vylúčené, že urničku s bišónikom by mohla držať aj doma.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.