Stopku dostala v Malajzii. Moslimskej krajine prekážali nahé prsia, lascívne tance, sex a drogy. Na Slovensku však nie sme v kine takí prudérni, takže kto má rád J. Lo, môže sa   tešiť na fim, v ktorom hrá speváčka striptérku a tanečnicu pri tyči.

Sexi zlodejky

Na Zlatokopkách je zaujímavé to, že nejde o vymyslený film. Je nakrútený podľa skutočného príbehu, ktorý sa objavil v New York Magazine, a hovorí o tom, ako partička amerických striptérok začala veľmi úspešne okrádať svojich klientov z Wall Street. Pre finančnú krízu už nechceli utrácať ako kedysi, a tak sa zariadili. Prešli na nové metódy, ako sú neoprávnené manipulácie s kreditkami a kokteil sedatív pre zákazníkov.

Modriny

Pre J. Lo, ktorá v komédii zaúča do týchto praktík svoju mladšiu kolegyňu, je táto rola ako stvorená. Mohla vďaka nej v sexi kostýmoch ukázať svoje krásne telo, no tiež predviesť aj svoje tanečné umenie. Hrá totiž tanečnicu pri tyči. A nácvik vzala naozaj poctivo. Venovala sa mu dlhé hodiny aj napriek početným modrinám. Výsledkom je však pevné telo, ktoré si nadelila k päťdesiatke. A film, ktorý má vďaka škandálu skvelú reklamu.