Prvé narodeniny svojho realitného biznisu oslávili manželia a ich spoločníčka veľkolepou párty, na ktorú pozvali vyše tristo hostí, pričom hviezdou večera bola česká legenda Helena Vondráčková. Medzi hosťami bol aj ich rodinný priateľ, miliardár a bývalý automobilový pretekár Richard Chlad (60). Spoločnosť mu robila o tri dekády mladšia snúbenica Anna-Marie Kánská, dcéra herečky Veroniky Kánskej, ktorá hrala Blaženu v trilógii Slunce, seno…

Mali sa rozviesť?

O svojej párty sa v superlatívoch vyjadrili aj spokojní organizátori: „Podľa mňa to nemá obdobu, že sa na ostrov uprostred oceánu dostavilo toľko ľudí. Aj náš VIP hosť a zároveň účinkujúca Helena Vondráčková, ktorá často lieta na Kanárske ostrovy, povedala, že Tenerife je najviac. Bežne interpreti odspievajú, čo majú, a letia domov, ona ostala a užila si dovolenku. Ešte o tretej nadránom to rozbalila so Zuzkou, s Felixom Slováčkom a so Šárkou Grossovou (vdova po bývalom českom premiérovi, pozn. red.) tak, že sme ,čumeli‘. Mám radosť, že sa aj zabavila,“ priblížili Šarmu známi partneri v podnikaní aj v živote.

Párty to bola skutočne veľkolepá...
Zdroj: Veronika Lihanová

Čo si o párty myslí spomenutý Chlad si všimol týždenník Plus 7 Dní. Rozjarený miliardár po prehýrenej noci s Belohorcovou a Hájekom tiež nešetril chválou. „Za mňa sa včerajší večierok neuveriteľne podaril,“ povedal boháč pre extra.cz v hlasovej správe s dodatkom, že išlo o jednu z najlepších párty v jeho živote. O svojich kamarátoch toho porozprával viac, no asi nie za všetko sa mu známi manželia poďakujú.

„Pevne dúfam, že to tu bude Vlastovi so Zuzanou fungovať, pretože keď som ich zažil v Marbelle, keď odišli z Ameriky, tak mi ich bolo veľmi ľúto,“ prekvapil podnikateľ. Belohorcová s manželom a deťmi žili dlhé roky v americkom Miami, v roku 2020 sa však presťahovali práve do španielskeho mesta.