Slniečko, teplé more, anonymita, žúry, blízki a priatelia - to všetko stratila Meghan, keď sa presťahovala do Londýna. Komu by za tým nebolo smutno? Harrry, ktorý urobí pre svoju milovanú ženu všetko, teraz hľadá miesto v Kaliformii, kde by sa mohli z času na čas uchýliť.

Aspoň tak to tvrdí The Mail on Sunday. Ide vraj o zaručene overenú správu od priateľov vojvodkyne. Záujem páru sa má sústreďovať na oblasť Malibu, ktoré je asi 30 kilometrov od Los Angeles.

V blízkosti hviezd

Svoje vily tu majú také hviezdy ako Leonardo DiCaprio, Kim Kardashian či Jennifer Aniston. Domček s troma spálňami sa v tejto lokalite stojí okolo sedem miliónov dolárov.

Meghan Markle
Meghan Markle
Zdroj: Instagram/markle_meghan_

To, že si Harry plánuje takto zahnať smútok Meghan za domovom, potvrdil denníku the Daily Express istý Edmund fry (79),majiteľ kaviarne Rose Tree Cottage v LA. S kráľovskou dvojicou bol svojho času v kontakte, keď učil Meghan, ktorá sa len chystala na život v Londýne, etikete pitia čaju. Kalifornia je podľa neho úžasné slobodné miesto, kde by sa mohli stratiť v anonymnom dave a užiť si chvíle bez stresu. Hoci aj z toho, že bude niekto kritizovať Meghan za to, ako drží svojho syna...

Je pravdou, že odborníkom na život Meghana a Harryho je asi každý, kto si s nimi podal ruku. Na druhej strane, uveriť, že bývalej herečke nechýba z času na čas Kalifornia, a vyžíva sa v zošnurovanom protokole, je len ťažko.