Jeden z najznámejších predstaviteľov talianskej hudby a zároveň lámač ženských sŕdc, charizmatický Talian, ktorý si svojimi hitmi podmanil celý svet, odohrá v Bratislave koncertnú šou. Spevák a skladateľ, ktorý napísal množstvo hitov aj pre svojich kolegov, napríklad pre Mirelle Mathieu či Johnnyho Hallydaya, tu už pritom nemusel byť. V roku 2016 mal totiž letieť spolu s ruským hudobným telesom Alexandrovci do Sýrie na vystúpenie. Hoci si veľmi túžil s nimi opäť zaspievať, napokon odriekol. Termín mu totiž nevyhovoval. Na skvelých spevákov nikdy nezabudne, na festivale v San Reme spolu spievali jeho hit L‘italiano. Osud bol k nemu láskavý viackrát. Spevák totiž zabojoval aj s rakovinou. 

Čo priveziete na koncert do Bratislavy? Na čo sa môžu fanúšikovia tešiť?

Bude tam množstvo emócií, veľká profesionalita a množstvo lásky.

Keď sme pri láske, vaša hudba a charizma oslovovala najmä ženy. Máte nejaký vtipný zážitok, čo všetko na vás skúšali fanúšičky, ako sa snažili získať vašu pozornosť?

(Smiech.) Povedzme, že som mal šťastie, že som potešil niektoré ženy. Stretol som množstvo krásnych dievčat. Boli krásne dušou, sladké, pekné... Ale to už stačí, o tomto už dosť. (Smiech.)

Spevák netají, že sa mu ponúkalo veľa žien, ani to, že svoju manželku Carlu podviedol. Výsledkom je syn Nico. Prízvukuje ale, že je pre neho jediná.
Spevák netají, že sa mu ponúkalo veľa žien, ani to, že svoju manželku Carlu podviedol. Výsledkom je syn Nico. Prízvukuje ale, že je pre neho jediná.
Zdroj: Archív