Za bratislavským bytom, v ktorom si spevák Richard Müller založil novú rodinu s českou manažérkou Vandou Wolfovou (48), sa zabuchli dvere. Umelec s nezameniteľným hlbokým hlasom si podľa zistení Šarmu zbalil kufre a spolu s partnerkou a ich sedemročným synom Markusom odišiel bývať do lepšieho.

Bytovku vymenili za dom s dvojgarážou, a pritom zostali v ich obľúbenej bratislavskej lokalite Staré Mesto. Trojica podľa všetkého zdvihla kotvy tento rok. Kúpna zmluva na nehnuteľnosť na Matúšovej ulici bola totiž uzatvorená 11. februára 2019. Už pri bežnom pohľade na vilu je zrejmé, že rodinke nešlo o klasický vidiecky spôsob život. Zastavané plochy a nádvoria sú síce relatívne štedré a dokopy tvoria 186 metrov štvorcových, ale trvalý trávny porast má výmeru len 234 metrov štvorcových.

Rodičia sedemročného Markusa bývali v byte v tomto paneláku.
Rodičia sedemročného Markusa bývali v byte v tomto paneláku.
Zdroj: Google street view

Pre Markusa na vyjašenie sa s loptou alebo záhradnú párty to stačí. K dispozícii majú ešte druh pozemku s názvom ostatná plocha so 154 metrami štvorcovými, no ani ten nepredstavuje veľký predpoklad pre farmárčenie. Obaja mešťania sú totiž pracovne vyťažení.

Absolútne súkromie

Müllerovcom dispozícia ich nového hniezdočka, ktorého cena by sa pokojne mohla vyšplhať aj na 570 000 eur, podľa všetkého štedro stačí. Bolo by prekvapením, ak by sa z bytu do domu sťahovali pre obracanie sa v záhrade alebo krútenie sa okolo hospodárskych zvierat. V každom prípade okolie pôsobí príjemne a to nie je jediný bonus, o ktorý spevák a manažérka stoja. Vilu od očí zvedavcov oddeľuje obrovská dvojgaráž, čím jej obyvateľom poskytuje dokonalé súkromie.

Vila na Matúšovej ulici je schovaná za dvojgarážou a poskytuje dokonalé súkromie.
Vila na Matúšovej ulici je schovaná za dvojgarážou a poskytuje dokonalé súkromie.
Zdroj: Google street view

Učupená je vo zvažujúcom sa údolí a s výhľadom na zelené Karpaty, z ktorých trčí televízny vysielač Kamzík. Dá sa povedať, že dom s neveľkou záhradkou spĺňa kritériá modernej rodiny.  

Pokračovanie na nasledujúcej strane.