Líder kapely Desmod Mário Kuly Kollár si pre zuby prechádza poriadne tŕnistou cestou. „Prvá pooperačná kontrola dopadla dobre. Veľmi sa teším. Chcem sa poďakovať doktorom a Bohu. 5,5 hodiny na sále. Ešte štyri operácie a budem šelma zubatá,“ napísal Kuly na svojom profile na sociálnej sieti v januári minulého roka. Keďže ako porotca šou Tvoja tvár znie povedome bol v centre pozornosti a kamera snímala každý jeho detail, mnohým vtedy udrel do očí neprirodzene snehobiely úsmev. Kuly priznal, že používal zubnú náhradu a následne ho čakala trojhodinová operácia, keď mu dopĺňali implantáty.

Počas minuloročnej šou Tvoja tvár znie povedome nosil zubnú náhradu.
Počas minuloročnej šou Tvoja tvár znie povedome nosil zubnú náhradu.
Zdroj: tv markíza

Ako Freddie Mercury

Spevák podstúpil niekoľko zákrokov, ktoré trvali celé hodiny. Hlavu si nad ním lámali aj lekári. Kameňom úrazu bol sklon zubov, ktorý začal ovplyvňovať jeho hlas. „Pán doktor povedal, že som najťažší prípad, ktorý doteraz mal. Pred časom mi vysekávali cystu, následkom čoho sa mi ohýbala okostica. Neuvedomil som si, že mám oslabenú sánku. Pretože som žuval prednými zubmi, vyhýnali sa mi dopredu. Hrozilo, že budem vyzerať ako Freddie Mercury. Začínal som šušlať, takže sa to muselo riešiť. Dávali mi štep z dolnej sánky. Neviete si predstaviť, čo sú to za sekanice, mlenice,“ prezradil v septembri minulého roka pre PLUS 7 DNÍ Kuly, ktorý bol už v zubárskom kresle ako doma.

Kuly v posledných rokoch výrazne schudol.
Kuly v posledných rokoch výrazne schudol.
Zdroj: archív, Emil Vaško

Keďže je zároveň povestný svojím optimizmom, celú nepríjemnú záležitosť bral aj z lepšej stránky. Vítaným vedľajším efektom množstva podstúpených operácií bolo, že zhadzoval kilá. Ako totiž vysvetlil, spočiatku mohol prijímať len vodu, džúsy a tekutú stravu, takže niekoľko mesiacov sa poriadne nenajedol.

Pokračovanie na ďalšej strane.